Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnál is szokott olyan lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál is szokott olyan lenni szakítás után, mintha nem lennének érzései/érzelmei?

Figyelt kérdés
21L
2018. dec. 28. 00:31
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Nekem az utolsó kapcsolatomnál volt ilyen. Rájöttem, hogy nem szerettem a lányt, miután szakított. Pedig végig úgy éreztem, hogy szeretem, szerettem, de miután dobott, nem hiányzott, nem éreztem szerelmet iránta. 30/F.
2018. dec. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez egy normális dolog. Nem tudom hirtelen a pontos nevét, de védekező mechanizmusa az agynak, ha túl nagy stressz ér, vagy érzelmi fájdalom, akkor ez egy formája lehet annak, hogy ezt az agyad hogy dolgozza fel.
2018. dec. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha szakítok valakivel akkor már alapból nincsenek iránta érzelmeim. úgy nem fogok szakítani hogy még szeretek valakit. azt nem tudom milyen, ha szakítanak veled úgy hogy még szereted a másikat. egyrészt nem történt meg, másrészt nem látom esélyét. és értelmét se olyanhoz ragaszkodni aki nem szeret. ha valaki nem szeretne, én sem tudnám szeretni, még ha előtte szerettem is.
2018. dec. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ja, az a nagy - nagy semmi érzése..ismerős
2018. dec. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!