Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás után ezzel keresett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után ezzel keresett meg a volt párom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szakítás után 1 hónappal felhívott december elején, akkor simán elbeszélgettünk. Azután a napokban ismét felkeresett, eleinte rendesen beszélgettünk, majd említette hogy mennyire hiányzik neki a szex, azóta nem volt lánnyal, stb. Erre az javasolta, hogy ha legközelebb esetleg találkoznánk, akkor lehetne barátság extrákkal a viszonyunk. Szerintem eléggé kihasználna, aztán meg eldobna amíg nem talál magának mást. Valóban jobb lenne visszautasítani az egészet?
2018. dec. 27. 17:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
Mi mondjuk meg, mit tegyél? Hát jó! Feküdj le vele, amikor csak kéri!
2018. dec. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Igen, jobb lenne. Ennek semmi értelme.
2018. dec. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen igen.

Azt mondja azóta senkit sem sikerül megdontenie, és ha legközelebb találkoztok esetleg lehetne szex, csak kapcsolatot nem akar veled.

Magyarul arra jó leszel Te is, de több nem kell.

2018. dec. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyíltan megmondta,hogy mit akar tőled,csak akkor ne utasítsd el,ha te is ugyanezt akarod. Ha többet is szeretnél,akkor nem fogsz jól kijönni a dologbók.
2018. dec. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Amennyiben te ezt kihasználásnak élnéd meg, holott érzéseket generálna benned, akkor egyértelműen igen. Jobb visszautasítani.

32/f

2018. dec. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, úgy gondolja, hogy te vagy kéznél szexre, mást nem akar. Ha jót akarsz magadnak, akkor ne menj bele ebbe (kivéve, ha te is úgy gondolkodsz, ahogy ő). Én kihagynám ezt a "csodás" lehetőséget.
2018. dec. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne menj bele ilyenbe. Ha a kapcsolat része nem működött és nem is akarja ujrakezdeni, akkor miről beszélünk?

Csak fájdalmat okozna szerintem a szex.

Én lezàrnàm, ha csak szexet akar. Rajott a kangörcs, szerintem megalazo, hogy csak ezért találkozna.

Ha te hiányoznal neki, a jelenléted, a beszélgetèseitek stb akkor azt mondom ok, kapjon egy esélyt.. De így minek? Szexelni lehet bárkivel, miért az exszel kéne?

2018. dec. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Én voltam anno szexkapcsolatban az exemmel, de fel sem merül ilyesmi, hogy “kihasználna” meg “eldobna”... nyilvánvalóan addig tartott, amíg mindkettőnknek jó volt, ill. amíg egyikünknek sem lett újabb kapcsolata. Mondjuk ez még a “barátság extrákkal”-film & divathullám előtt volt, szal nem nyomta boldog-boldogtalan, akár alkalmas rá, akár nem... részedről nyilván nem működne, szal ne erőltesd.
2018. dec. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha te még szereted, akkor nem kéne megbonyolítanod a saját életedet. Van elég bajod így is, gondolom. Nehezebb út, de az ilyen embert érdemesebb elfelejteni.
2018. dec. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Jót röhögnék rajta :D
2018. dec. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!