Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ehhez mennyire kell agyhalottn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ehhez mennyire kell agyhalottnak lenni?

Figyelt kérdés

Nem akarom bő lére ereszteni: FAROK SELFIE


Ki? Mé? Mi van? IQ?


De tényleg, ki a rák küld ilyet egy nőnek???



2018. dec. 28. 15:01
1 2
 1/11 Zzzz90 ***** válasza:
9%

A dolognak gyorsan vége lehetett volna, csak a kereslet megtalálta a kínálatot.


Vannak nők, akiknek ennyi elég és mehet a szex. Na nem a képekkel indult ez a dolog, hanem bulikban. Ott is minimális befektetéssel lehet már régóta nőket megfektetni.

Ez pedig átterjedt a netre is.


Szóval sajnos ez ilyen.

2018. dec. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Nekem kéretlenül kb mindenki. Elég itt válaszolni és már jön is. Ki kulturált módon, előzetesen érdeklődve, véleményezném-e, ki egyből az arcomba tolja.
2018. dec. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Teljesen általános az online térben. A sok magamutogató bunkó így éli ki magát. Az utcán nem teheti, hát megteszi neten. Sokat nem tehetsz, mint tiltod és mész tovább. Ő meg fotózgassa saját magát, és ijesztgesse vele a népet, ha már nő nem jutott neki! (A legtöbb még ráadásul ronda is, legalább lenne értelme nézni... de nem.)
2018. dec. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Selfie. Csak így simán.
2018. dec. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Az online levo ferfiak 50%-a!

Legalabb is kb 4-6 eve meg nagy divat volt.

De 3 eve mar nem vagyok fent, ugyhogy most nem tudom, hogy mi van.

Itt meg nem kaptam. (nem is kerek, kosz)


A legutolsoval ugy bantam el, hogy kitettem a farokkepet nevvel facebookra. Sajnos rovid idon belul toroltek, de tobbet nem kaptam tole :)

2018. dec. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4.! Jót nevettem, köszi. A pedofilok is az online térre szorultak. :D
2018. dec. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Ez nem bunkóság, ez betegség.

Még jó régen chat-eltem egy csajjal, kb. fél óra után kért tőlem egy farokképet, és ez tényleg nagyon régen volt, úgyhogy lehet a nők indították el tkp. ezt az egész kis "mozgalmat".

2018. dec. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
Tényleg elég primitívek ezek az egyedek, akik ilyet csinálnak. Kb, mint az oviban, mikor mutogatják a kukijukat a kisfiúk heccből. Amúgy meg a férfiak nagyon izgulnak a meztelen női testre, testrészekre és ezért az ő "okos" kis buksijukban az van, hogy ha meglátják a kukim, akkor a nők is ugyanannyira begerjednek majd és csak egy címet kell leírnia és kész. De odáig nem jutottak el agyban, hogy egy nőnek nem elég a kép, hogy kellőképpen izgalomba jöjjön. Nagyon primitívek és buták.
2018. dec. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%

"Még jó régen chat-eltem egy csajjal..."


Inkább egy homi 50-es volt az.

2018. dec. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Annak idején sajnos én is csináltam ezeket még 20-on éves koromban a chaten, videochaten, kipróbáltam, hogy milyen az ha mocskos módon is használom az internetet, értékelhető eredménye nem volt, meg értelme sem, így hamar abbahagytam.
2018. dec. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!