Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne egyedül szilveszterzek?

Figyelt kérdés
Nincs egy ismerősöm se mivel most költöztem Győrbe
2018. dec. 28. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor maradnak az ismeretlenek.
2018. dec. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg muszáj ezt ennyire felfújni?


Most véget ért a karácsony, most jön a Jaj, egyedül vagyok szilveszterkor című fejezet?


Nem csak te vagy a Föld nevű bolygón, aki egyedül lesz szilveszterkor. És képzeld, nagyon sokan még dolgoznak is ezen a napon!


Van tv, van internet, van film, van könyv..stb. Foglald le magad.

2018. dec. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezt csináltam karácsonykor is
2018. dec. 28. 17:34
 4/7 anonim ***** válasza:
2018. dec. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha nő vagy, akkor ma éjszaka beszélgess az üzenetekben jelentkezőkkel, kérj és küldj fotót korán, sőt egy találkozót még egyeztess le vasárnap v hétfő délutánra.


Ha férfi vagy, akkor semmit sem tehetsz, egyedül leszel és a következő hónapokban is garantáltan.

2018. dec. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is egyedül fogok,csak Veszprémben! :D
2018. dec. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Megint 0%-ot kaptam xD

Tipikus női hozzáállás. Indoklás nélkül, névtelenül, tömegestül lepontoznak. Indoklás, ellenérv sosincs, hogy is lehetne, hisz nem tudják kitalálni. Csak nem tetszik amit olvasnak, bele sem gondolnak, ezért mínusz.

Minimum 3-an lepontoztak, felvállalni már nem merik.

2018. dec. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!