Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már olyan férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már olyan férfi oldalán aki jóval tehetősebb volt az átlagnál és mégis közel átlag színvonalon éltetek?

Figyelt kérdés
Nem az, hogy fukar hanem van olyan eszes, hogy nem hagyja magát lehúzni holmi luxusért..
2018. dec. 28. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Ferjem
2018. dec. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A férjem jól keres, de nem szórjuk két kézzel, minek.

Amire költünk, az az étkezés (zöldség, gyümölcs télen is), illetve a nyaralás.

Öltözködni turiból szoktam, könyveket szintén használtan veszek, szépségápolási cikkekből is van egy csomó ami olcsó és tökéletes.

Szórakozásra költünk, néha egy koncert, vagy valami fizetős program (sport, színház, akármi).

Eszembe sem lenne lehúzni, meg persze nem is hagyná magát (volt olyan exe, aki próbálkozott ilyesmivel), nekem megfelel, ahogy élünk.

2018. dec. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A férjemmel mi is ilyenek vagyunk, mondjuk én is bőven az átlag felett keresek. Nem azért, mert lehúzásnak gondolná a luxust, hanem mert nincs szükség többre. Lakhatás adott, most vettünk nemrég lakást, nem luxi, de azért jófajta autó van, mi kéne még? Utazásokra meg élményekre költünk a legtöbbet, de egyébként még abból is gyakran meg tudjuk oldani a low-budget megoldásokat (pl imádunk túrázni, és ez azért nem egy költséges hobbi, a legtöbb holmi amire szükség van hozzá meg évtizedekig bírja, ha jól karban tartod). Lehet, hogy én mozgok rossz körökben, de még azt is mondhatnám, hogy valamivel az átlag alatt élünk, mert nem járunk túl gyakran étterembe, max ilyen évi 1-2x, wellnessbe nagyon ritkán megyünk (most kaptunk ajándékba karácsonyra a tesómtól wellness-hétvégét, de egyébként már két éve nem voltunk), nincsenek költséges hobbijaink, nem veszek minden héten új cipőt, szóval ésszel élünk, na. Nem a lehúzás miatt, attól már rég nem fél egyikünk sem, elég baj az, ha a párodból kinézed, hogy lehúzna.
2018. dec. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Apósom pont ilyen. Munkáscsaládból származik, és hiába keresett mérnökként messze átlagon felül, soha nem volt arra se igénye, hogy ne hokedlin ülve egyen, hanem legyen a konyhában legalább egy garnitúra rendes szék. Régen lenéztem emiatt, de aztán rájöttem, hogy valahol én is ilyen vagyok, és most már inkább becsülöm ezért. Nem vette el az eszét a pénz, megmaradt annak az egyszerű proligyereknek, aki volt, és a pénzt inkább a gyerekeinek, unokáinak tette félre. Most, hogy előttem is kinyílt egy kicsit a világ anyagi értelemben, rájöttem, hogy nekem sincs igényem sokkal többre, mint amit gyerekként megszoktam. Meleg, tiszta lakás, normális ruha, egy autó, néha nyaralás, átlagos, kispolgári életforma. Inkább a gyerekeimet fogom támogatni, ha majd eljön az ideje.
2018. dec. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kb 50-60 milliós vagyon nem tudom mennyire számít annak, de ha igen, akkor igen. Pl figyelt arra, hogy a napi ételre költött pénze kijöjjön 1500 forintból, kivéve ünnepi alkalmakkor (max évente néhányszor). Vagy egész sok sajátmárkás (S-budget, tesco value) dolga volt a háztartásban.
2018. dec. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
pl. mi.
2018. dec. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Párom egy időben jóval többet keresett mint én. De nem éltünk luxusban, én legalább is abszolút nem. A saját kis dolgaimra bőven elég volt a fizum, annak meg nem látom értelmét, hogy a páromtól tarháljak csak mert neki van több. Költse el szépen magára, ő dolgozik meg érte.
2018. dec. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

50-60 milliós vagyon egy 60-70nmes lakást jelent nem putri kornyeken.

Az meg azért nem vagyon ha valaki nem panelban el.

2018. dec. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A gazdag ember olan szegény ember akinek van pénze.


Már régóta egyáltalán nem vesze könyvet, mert könyvtári tagságom van. Mivel van cges autó, sajátot nem is tartok. Valóban leginkább az utazások a költségesek, a többi elketyereg alapszinten.

2018. dec. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!