Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bűntudatot kellene emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bűntudatot kellene emiatt éreznem?

Figyelt kérdés
Anya nem engedi, hogy randizzak, pedig nem vagyok olyan, aki mindenkivel összefekszik, ezt ő is tudhatja. A lakásból se nagyon enged ki, még igazi szórakozóhelyen sem voltam. Hamarosan egyedül fogok majd élni az egyetem miatt egy másik városban, akkor és ott találkozom majd azzal, akivel csak én akarok, anélkül, hogy anya tudna róla vagy megtiltaná, és emiatt nem lesz bűntudatom. Én lennék a hálátlan? Nagynénémmel beszéltem erről, és szerinte sem kell minden lépésemről beszámolnom anyának, akkor már a saját életemet fogom élni. Lehet, hogy a barátomat se fogom bemutatni itthon (ha lesz), mert kitörne a balhé, hogy 19 évesen mit találkozgatok egy fiúval.. Az tuti, hogy én nem így fogom börtönben nevelni a gyerekemet.
2015. márc. 22. 17:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen szigorú anyák, néha már túlzásba viszik a féltést. Kicsi gyermekük felcseperedett...


Nekem viták is voltak anno, de belenyugodott, ne legyen bűntudatod.

2015. márc. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!