Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkeresőn van fent a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn van fent a párom?

Figyelt kérdés

Már régóta együtt vagyunk a párommal és gyerekek is vannak. Nem vagyunk már 20 évesek sem.

Minap történt amikor odamentem hozzá láttam hogy az email-jéből töröl egy üzenetet, amikor nem volt ott belenéztem a kuka tartalmában és ott volt a társkereső oldal amin fent van profillal, képpel. Hozzáteszem soha nem turkáltunk egymás telefonjában az évek alatt de most mivel láttam hogy töröl elfogott a kíváncsiság. Meegkérdeztem tőle hogy ez micsoda végig tagadta az egészet. A Google előzményeket is megnéztem rengetegszer volt fent. Mostanában vagy pár hónappal ezelőtt készítette mert a képen, profilképjén látszik az párnahuzat amit együtt vettünk. Tök normálisan próbáltam vele erről beszélni. Mondtam neki megértem emberek vagyunk az idő múlásával előfordul hogy az ember kíváncsi másra is, egy kicsit mással turbózná fel az unalmas munkanapjait az itthonléteit. Nem azért mert nem szeret tudom szeret nem kérdőjelezem meg mert tisztelettel szeretettel bánik velem én is vele. Jó a kapcsolatunk tehát felrúgni nem rúgnám fel, tanácsot sem kérek csak jól esik megosztani itt mivel barátokkal szerintem nem fogom ezt megtenni nem azért mert ciki azért mert nem szeretném hogy máshogy nézzenek rá. A lényeg váltig tagadja a dolgot és ez bánt a legjobban nem az hogyha esetleg megcsalna vagy keresgélne ezen az oldalon valakit akivel néha a szabad idejét töltené. Őszinte leszek nem zavarna mert emberek vagyunk nem vagyunk tökéletesek, nincs olyan ember aki ilyen vagy olyan hibát ne követne el az életben. Az ember folyton vágyik új pezsdítő ingerekre az élete folyamán, ez a léleknek kell hogy jól érezze magát. Az embernek a legjobb sem lesz soha elég jó mindig hiba keresők vagyunk. No mindegy mélyebben nincs értelme belemenni. Egyszerűen csak köszönöm hogy végig olvassátok a történetem. Jó volt megosztani.


2018. dec. 17. 23:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
Sajnos a probléma itt kezdődik, egyszer találsz vmit, letagadja a nyilvánvalót, de utána már soha nem fogsz tudni bízni benne, mert az egyértelműt se ismeri el.... valahogy ezt kéne elmagyaráznod neki, hátha észbe kap.
2018. dec. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
Hát sajnálom. Igen, az a gond, hogy tagadja a végletekig. Ha az egyik fél nem hajlandó kommunikálni, úgy változtatni sem lehet azon, ami esetleg javítható
2018. dec. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%

Úgy beszélsz kérdező, mintha belemennél, hogy mással is szexeljen a párod. Ez így van vagy rosszul látom ?

32/f

2018. dec. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem csak a saját szemünkkel kell látni a az életünk, a társaskapcsolatban a másik szemével szívével is látni kell. A kérdésedre a válaszom igen.
2018. dec. 17. 23:43
 5/21 anonim ***** válasza:
89%

Akkor, ha biztos vagy benne, talán ugraszthatnád a nyulat a bokorból azzal, hogy leülteted szépen és elmondod neki, hogy ér félre menni, csak tudjad, hogy csinálja vagy nem csinálja (ezen belül megbeszélitek a szabályokat) vagy legalább magyarázza el, hogy mire megy ki a játék, mert elfogadod, csak mondja meg az igazat, mert neked csak ez számít ebben a szituban.

32/f

2018. dec. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%

Ez nagyon szomoru.

Nekem csak az a fura, h nem akadtal ki es nem szaradsz ki a sok sirastol.

Ez halal gaz, mar ne haragudj.

Az, leginkabb, h tagad meg ha le is bukott.

Ennyi tisztelete sincs feled, hanem a szemedbe hazudik. Szerinted miert ?...kettot tippelhetsz

2018. dec. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem akadtam ki nem is kell ezen. Ezek berögződések az ember fejébe a nem lehet szó. Nem értjük a természetet csak egy töredékét. A jót a másik szemével rossznak ítélni butaság. Nekem az a fontos hogy boldog legyen így indult a kapcsolatunk azelőtt ezek a dolgok ki lettek mondva. Teszünk is érte. De az adott szituációban ő nem tudja ezt kezelni mert félelmei vannak. Majd leküzdi és idővel nyitott lesz egy újabb kommunikációra. Természetesen az hogy most tagadja rossz érzés de kivárom az újabb alkalmat mikorra már leülepedett benne az hogy én is tudok már erről rajta kívül.
2018. dec. 18. 00:20
 8/21 anonim ***** válasza:
88%

Nem azzal van a gond, h az ember beismerne, h amugy nem monogam.

Az sem gaz ha te mar szinten mennel felre, mondd h nyitottat akarsz.

De h belehazudik a pofadba, meg titkolozik, ne vegyuk mar magatol ertezosonek meg semmisnek meg meg az o lelket patyolgatnad.

Bar aki magat egy darab konek ertekeli, az biztos elnezi a dolgot...de ha en jol kepen torollek meg meg is csokolod a kezem ? A kutyamban tobb buszkeseg es tartas van, pedig mar 6 eve halott szegeny...

2018. dec. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon sajnálom kérdező, bár furcsa, hogy így gondolkodsz, de ha tényleg őszintén így gondolod, akkor nem fáj, ha félremegy a párod. Bár én nem értem miért tagad, biztos fél, hogy durván reagálnál rá, de ez van, kitartást!
2018. dec. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Te az a típus lehetsz aki ha elromlik valami kukába dobod. A szeretetben nem létezik tartás ha szerettél volna igazán életedben valakit tudnád miről beszélek de amíg a saját érzéseid fontosak csak szerintem a véleményed a továbbiakban tartsd meg magadnak senkit nem érdekel már ne haragudj éld ki a kutyáddal a negatív hajlamaidat, ha már csak az jutott. Köszönöm a semmitmondó kommented!
2018. dec. 18. 00:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!