Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezelnétek, ha véletlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelnétek, ha véletlenül rájönnétek hogy a párotok hazudott egy nem túl fontos dologban?

Figyelt kérdés

Én a családdal töltöm az ünnepeket, a párom pedig az övével, illetve már 27-én dolgozott.

Legalábbis elvileg... De sajnos tök véletlenül észrevettem hogy valószínűleg mégsem ment be aznap...


Így jöttem rá: vissza akartam keresni egy videót a YouTube előzményeimnél és pár olyan videó volt ott amit nem én néztem... Eszembe jutott hogy a gépén bejelentkezve maradhattam, és sajnos ezek után már az időpontot is megnéztem és akkor voltak ezek amikor ő elvileg dolgozott. Ezután már az is feltűnt hogy a munkáról szinte semmit se írt aznap és csak azért mert én kérdeztem.

Másnap szokás szerint írt róla ezt-azt, konkrétumokat, sőt reggel úgy írta hogy "végre" mehetek dolgozni...


Sajnálom nagyon hogy a hülye technológia lebuktatta, mert most szar érzés hogy nemcsak nem mondott el valamit de konkrétan hazudott is.


Szerintem azért nem mondta el nekem mert tudja hogy zavarna hogy ő csak úgy nem megy be, és nem olyankor amikor együtt is lehetnénk. Nem akart magyarázkodni, gondolta úgysem jövök rá.


De nagyon szar érzés az hogy nem bízik bennem, inkább hazudik csak mert neki kellemetlen lenne megmondani az igazat.

Ezek után hogy bízzak benne?


Hagyjam rá a dolgot mert ha nem jövök rá, úgysem lett volna jelentősége, vagy tegyem magam ebbe a kutakodó barátnő szerepbe aki ilyeneket számonkér?


2018. dec. 29. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Én hagynám a fenébe. Minden ember hazudik, miért ő lenne a kivétel? Nagyobb dolgokban meg úgyse hiszek neki (ahogy másnak sem), mindent magam intézek. Az emberek nem megbízhatóak, az úgynevezett "erkölcs" általában addig megy amíg szájaskodni kell róla meg melldöngetni ilyen dumákkal, mint "mink böcsületbe vészeljük át" meg "adott szó kötelez"... Aha. Nem. Akkor fordulnak az úgynevezett "barátik" ellen amikor akarnak.


A hazugsától is mi tartja vissza az embereket? Semmi. A többség hazudik is. "Azért késtem, mert a busz..." "Ma nem megyek be, mert beteg vagyok -köhköhkhöhöhkhk- (műköhösés). És még tízmillió kis hazugság...


Én próbálok őszinte lenni mostanában (adott keretek közt). Sokat nem érek vele. A nyalizás, hazudozás, képmutatás ezek a nyerő lapok.



Gusztustalan világrend ez.

2018. dec. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én rákérdeznék azért, hogy miért nem szólt, de egyébként nem csinálnék belőle nagy ügyet. Ha nagy patáliát csapsz most emiatt, akkor máskor még annyira sem fogja megmondani az igazat. Inkább csak jelezd, hogy tudsz a füllentéséről és nem tetszik, inkább legyen máskor őszinte és ne hazudjon.
2018. dec. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az is lehet hogy személyesen lehet hogy magától is elmondja, amikor szóba kerül a munka, csak nem akarta bonyolítani az ügyeket miközben én úgyis messze vagyok. Nem hazudósnak ismertem meg de hát ki tudja...
2018. dec. 29. 16:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért megkérdezném, miért érezte úgy, hogy el kell ezr hallgatnia, de én sem lovagolnék ezen tovább. Nyilván szarul esik az embernek, hogy átvágják, amúgy szerintem tök feleslegesen, mosr mi lett volna abba, ha megmondja, hogy nem dolgozik?


30N

2018. dec. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem is az gondolkodtatna el, hogy miért kell titkolnia, hogy nem dolgozik. Túl sokat vagytok együtt esetleg?
2018. dec. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
39%

Lehet mobilról nézte a filmeket. Az ünnepekben nemigen van hajtás sehol vagy menetközben szóltak neki hogy mégse menjen. Szerintem ennek nem kell nagy jelentőséget tulajdonítani.... Különben ilyen esetben én egyenesen rá szoktam kérdezni: néztem a youtube előzményeket és úgy tűnt, mintha nem dolgoztál volna.


Erre fog valamit mondani. Jobban megismerheted.

2018. dec. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a normális válaszokat!
2018. dec. 29. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!