Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexi tánc helyett valami más?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexi tánc helyett valami más?

Figyelt kérdés

Barátomat szerettem volna meglepni születésnapján egy kis szexi tánccal, de rájöttem, hogy sajnos kevesebb érzékem van hozzá, mint sejtettem...Carmen Electra sztriptíz aerobik dvd-jét próbáltam.

Megfelelő zenét sem találtam hozzá. :(

Tortát sütök neki, de valami extrával is szeretném meglepni.

Ötletek?


2010. jún. 28. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy karórát (már ha szereti).
2010. jún. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha adott a hely,szülőktől mentes lakás :D akkor ahogy megérkezik várd sállal a kezedben,kösd be a szemét,vezesd a hálóba,és uralkodj:D Szerintem tetszeni fog neki.
2010. jún. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 ShadowDog válasza:
Igazából azt vedd neki, aminek tudod hogy örülni fog.
2010. jún. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne vegyél neki semmit, valami hasonló szexi dolgot művelj vele, mint a tánc lett volna.. :DD
2010. jún. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sütök tortát, és persze ajándékot is adok neki, de emellett szeretném meglepni valami szexivel, mert tudom, hogy nagyon tetszene neki.
2010. jún. 28. 16:07
 6/8 A kérdező kommentje:
És igen, adott a "szülőktől mentes" lakás. Én megyek hozzá...
2010. jún. 28. 16:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát én bármit megadnék ha a barátnőm meglepne egy olyannal hogy nővérke ruhába beöltözne és "meggyogyitana".... :)

Szerintem ez örült szexi.

2010. jún. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

hmm.. én is ilyen helyzetbe vagyok. pontosan ilyenbe. szívesen elbeszélgetnék veled :D

18L

2010. jún. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!