Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Futás helyett tánc is jó lehet?

Futás helyett tánc is jó lehet?

Figyelt kérdés

nem szeretek futni (lehetne úszni is amit jobban kedvelek csak arra nincs mindig időm) ezért arra gondoltam hogy itthon egy kb fél órát aktívan táncolnék ahelyett hogy futok mert azt jobban kedvelem és utána még tornáznék. (aztán ha fogynék egy kicsit talán még futnék is csak mert így (ilyen súllyal kb 10 kiló van rajtam) elég nehéz futni.

Futni igazából azért is nem szeretek mert túl monoton futópadon nem futok sehova a természetben még talán jó is lenne csak az a baj hogyha valaki ismerős jön szemben az elég gáz én ott tök lassan futok (mert úgye nem tudnék úgyse jobban:P) + a lógós cucc + a hajam szanaszéjel


2010. ápr. 25. 00:32
 1/1 anonim ***** válasza:

igen.futás helyett jó a tánc sőőt. Lehet többet is fogysz vele,mert ez nem teher neked. Én is elkezdek fogyózni,és akkor táncolok nagyon sokat. Ez egy jó ötlet,és ha látod majd az eredményt,akkor még lelkesebb leszel.

:)Sok sikert és jó táncolásokat kívánok:)

2010. ápr. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!