Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm és a barátja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm és a barátja együtt utaznak Spanyolországba?

Figyelt kérdés

A barátnőm, és egy srác 4-5 éve barátok, sosem volt köztük semmi. Mivel én anyagilag most nem engedhetem meg magamnak, a barátnőm viszont igen, így kitalálták, hogy ketten elmennek Spanyolországba 2 éjszakára, mivel mindketten régebb óta szeretnének eljutni. Egy szobában aludnának, hogy olcsóbb legyen a szállás.

Természetesen bízom a barátnőmben, és nem csalna meg, de nekem ez akkor is furcsa érzés lenne. Lassan 4 éve vagyunk együtt a barátnőmmel.

Mi a véleményetek erről? Ti mit tennétek a helyemben, vagy a barátnőm helyében?



2018. dec. 29. 18:28
1 2
 1/15 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
43%
Nem aggódnék miatta. Menjen, ha akar.
2018. dec. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Lány vagyok, de nem féltékenykednék, ha ilyet csinálna a barátom, feltéve, hogy már láttam őket együtt, és nagyjából le tudom szűrni, hogy tényleg barátság és nem több.
2018. dec. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
31%

Nálam ez nem férne bele egy kapcsolatba! Kettesben?? Egy szobába?? Egy ágyba?? (gondolom nem külön ágyas.. én legalább a szobáról kérnék infót a barátnőmtől, hogy milyen szobába lesznek..

Azt nem írtad oda, hogy amúgy pucéran fognak aludni és szexelni is fognak, de csak mint két barát! igazából téged szeret!!

Szó nélkül otthagynám.. huu, bocsánat indulatos lettem, már csak ahogy belegondoltam ebbe az egész helyzetbe!! Nem szeretem az ilyen nőket, akik visszaélnek/próbálgatják a bizalmadat..

2018. dec. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

Ha meg akarna csalni azért nem kéne Spanyolországig repülni, elég a sarki motelig menni. Egyébként is simán hazudhatta volna, hogy külön szobában lesznek. Hogy ellenőrizted volna?

Én sose tartanék vissza senkit, akinek lehetősége van világot látni. De hát ez én vagyok. Nyilván kinek mi fér bele.

2018. dec. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
40%

2 éjszakára nem érdemes Spanyolországba menni.

Felőlem mehet, de visszajonnie már nem kell.

2018. dec. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
42%
Én biztos nem engedném.
2018. dec. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
28%
Lennek a srac helyeben.
2018. dec. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 peca1000 ***** válasza:
24%

Menjen.


Addig meghúznám a szomszédasszonyt! :)

2018. dec. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
43%

Csak akkor menj bele ha egy szerencsétlen a srác. Küllemre/belsőre egyaránt. Saját tapasztalat, jártam én is így. Mondjuk én már mikor elindultam tudtam mi lesz...

Nem mondom hogy bajnokok a spanyol borok... de még véletlenül előkerül... kész a baj.

Te döntesz.

2018. dec. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
24%
Ha pasi lennék, a csajomként távozna, de szingliként térne haza. Én már csak ilyen maradi gyökér vagyok...
2018. dec. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!