Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paradoxon lenne?

Figyelt kérdés

A nők általában szeretik magukat megfontolt, és a személyiségre nagyon odafigyelő embereknek beállítani magukat ám a probléma, hogy ezt valahogy a való életben nemhogy nem veszem észre, hanem egyenesen az ellenkezőjét tapasztalom.

Nemrég egy női ismerősöm nekem véleményezte le egy férfi ismerősömet, egy másfél perces szituáció alapján, hogy a csávó egy barom.

Egyszóval, sekélyesek, de mindig hangoztatják, hogy megismerni a másikat.

Kérdem én anyukám, hogy ismersz meg valakit másfél perc alatt?



2018. dec. 29. 22:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
50%
Ez nem feltétlen csak nőknél fordul elő.
2018. dec. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
18%

Az ilyet bármilyen nemü, nagyon messzire el kell kerülni és nagyon hamar, máskülönben az agyvérzésnek való kitettséged drámaian fokozódik.

32/f

2018. dec. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
50%
Ez nem vonatkoztatható csak a nőkre vagy csak a férfiakra, ez szimplán emberi tulajdonság, az elhamarkodott ítélet.
2018. dec. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Persze, nyilván mindkét nemre jellemző, a kérdés kontextusa mégis ott van, hogy férfiaktól általában nem hallom azt, hogy "először jól meg kell ismerni" stb.

Ott is van hülye, de az legalább nem szajkózza állandóan az ellenkezőjét.

2018. dec. 29. 22:58
 5/23 anonim ***** válasza:
43%
#4 Én nőként is szoktam hallani férfiaktól is hasonlókat, akár kollégák, között is, aki lehülyepics@z egy nőt, kizárólag egy reakciója, vagy tette miatt, annak ellenére, hogy a normálisabb értékrendet képviselő férfiakról van szó.
2018. dec. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
24%
Tudod, "női megérzés". Nagyon büszkék rá, és remek kifogás, ha alaptalanul akarnak ítélkezni. Kár, hogy amúgy kamu az egész.
2018. dec. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Nézd, ez így teljesen hihető, viszont ez a kérdés most a nők között nagy általánosságban előforduló világnézeti kinyilatkoztatásról és annak ellenkező tapasztalásáról szól.

Ez nem bántás, nagyon szívesen beszélgetek veled a munkahelyi kollégád megnyilatkozásáról..., egy másik kérdés kérdés alatt.

2018. dec. 29. 23:10
 8/23 A kérdező kommentje:
És mielőtt valaki megkérdezné, elmondtam ezt a kérdésben női ismerősömnek is, de annyira felbosszantott - mert nem egyszer tapasztaltam már ezt -, hogy ideje itt rendet vágni a fejekben mert nagyon kezd eldurvulni az egész.
2018. dec. 29. 23:13
 9/23 anonim ***** válasza:
50%

Bizonyos szituációk alapján nemtől függetlenül valóban meg lehet állapítani valakiről, ha egy barom. Mi volt a konkét helyzet ami alapján ezt leszűrte?

Egyébként meg a véleménye hagy legyen már meg mindenkinek. Ha azt mondja valaki, hogy mit tudom én ő külön adókból eltartaná az összes munkanélkülit meg hajléktalant akkor hagy gondoljam már baromnak. Ehhez a mondathoz nem kell másfél perc sem.

2018. dec. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Te sem figyelsz, úgy látom, véleményed lehet, de akkor ne reklámozzuk már ezt az így meg kell ismerni, meg úgy meg kell ismerni bullshit-et.

Erről szól ez az egész kérdés.


A szituáció jelen esetben fontos, semmi kirívó, alpári nem történt, csak egy átlagos, enyhe nézeteltérés, amiben még ráadásul igaza sem volt a nőnek.

2018. dec. 29. 23:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!