Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hölgyek! El tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek! El tudnátok képzelni kapcsolatot egy olyan férfival, aki nem híve a rongyrázásnak, szeret egyszerűen, nyugisan, csendesen élni?

Figyelt kérdés
Ez nem azt jelenti, hogy úgy kell arréb lökni :), hanem csupán a fogyasztói társadalom által diktált értékek nem érdeklik, nem a facebook posztokat tartja fontosnak, hanem van sok más dolog amit fontosabbnak tart, környezetvédelem (rajong a természetért), sport, saját gyökereink, más kultúrák, művészetek, tudományok, inkább otthonülő, mint nyüzsgő, magának való, de ha nagyon muszáj tudja szórakoztatni a társaságot is. Érdekes lehetne, vagy unalmas, ... ?

2018. dec. 17. 16:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%
Jól értem a szép szavak mögötti valódi jelentést: évfordulóra egy étterembe nem lennél hajlandó elmenni a pároddal, vagy egy-egy csokor virággal csak úgy néha meglepni?
2018. dec. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy bármi, amit írtam, kizárja ezeket a figyelmességeket :) !
2018. dec. 17. 16:22
 3/19 anonim ***** válasza:
24%

Mi szerintem nem élünk tipic-rongyrázós életet.

Fb-ra sosem posztolunk semmi olyat, mert az alacsonyabb módú kollégák ne h ezért beszéljenek ki, ne h betörjenek, vagy bármi egyéb, de a fő ok, hogy mi magunknak éljük az életete, és nem a világnak.

Évi 2x megyünk külföldre, saját nyaralónk és több autónk is van, még is egy régi, de tökéletes rozsdamentes modógépünk van, amit imádunk, és csak mert már olyan mosógép van, ami még mesét is tud olvasni, nem fogjuk hopp megvenni.

A pénz jó dolog, de cska akkor ha van kivel elkölteni, és kiélvezni, és cska mert a TV-ben a reklám behangoz valami új cicomát, nem kell rá ugrani. Bár úgy gondolom, mindneki úgy éli az életét, ahogy neki jól esik. Én tökéletesen elégedett vagyok a Zara meg a H&M, Reserved szintű olcsó-nem kínai ruhákkal, nem kell nekem a 200ezres farmernadrág...

2018. dec. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
20%
2: dehogynem. Azt írod, kivonod magad a fogyasztói társadalomból. Amiket az 1.hszemben írtam mind tipikus konzumizáció. Mi szemlélteti tipikusabban a fogyasztást, mint egy valentin napi virágcsokor vásárlás?
2018. dec. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
55%
Minket sem érdekelnek a fogyasztói társadalom által diktált értékek, a saját értékrendünk szerint élünk, nekünk ez az alap, nem akarunk senkinek se megfelelni. Nem érdekel a rongyrázás, nem kifelé élünk - nem posztolgatunk facebookra, instagramunk ilyesmink nincs. Viszont sokat jövünk-megyünk, rengeteget utazunk (én kicsit többet, de őt sem kell félteni) és sok programot szervezünk. Egy nagyon otthonülős emberrel nem biztos, hogy jól kijönnék, bár ha nem bánná, hogy én kimozdulósabb vagyok és heti 1x-2x igénylem a kimozdulást, akkor simán működhet. Nem is rángatnám magammal mindenhová, szóval ha őt nem zavarná, hogy nélküle is megyek programokra, vagy hogy néha elutazom a barátaimmal/egyedül, amikor neki nincs kedve, akkor nem lenne semmi gond.
2018. dec. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
16.25- nek. Hagy tudjam én, hogy mi fér bele ;) ! Valentín nap valóban csak egy üzleti fogas, amit baromságnak tartok, de a saját évfordulót miért ne lehetne megünnepelni? Vagy miért ne lehetne néha spontán kedvességből egy szál virág ? Nem azt mondtam, hogy nem vagyok hajlandó kaján kívül másra költeni.
2018. dec. 17. 16:33
 7/19 anonim ***** válasza:
43%

Az otthonülő annyira nem jön be, de ha járunk kirándulni, túrázni a barátokkal, akkor oké. Ha a fogyasztói társadalom elutasítása azt jelenti, hogy elvan a kényelmes, alig fizető munkájával, mert úgyse szeret költeni, akkor az szintén nem jön be.


Mi a férjemmel jól keresünk, szeretjük a munkánkat, de nem a munkának élünk, és a bevételeinkhez képest szerényen élünk. Nem a divat szerint vásárolunk, hanem a minőség alapján, próbálunk minél természetesebb alapanyagokból itthon főzni, nem szórjuk a pénzt felesleges dolgokra. Mindketten szeretünk itthon is lenni, rengeteget olvasunk, nincs TV-nk, de szeretünk eljárni túrázni, piknikezni, utazni, biciklizni, korcsolyázni,geochaching-elni,kertészkedni, stb. Nagyon sok mindent használtan veszünk, pedig telne újra is.

2018. dec. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

És akinél mondjuk nincs naphoz vagy eseményhez kötve a figyelmesség, az gáz?

32/f

2018. dec. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
15%
6.: akkor viszont egy átlagos ember vagy átlag költéssel, semmi szükség kiírni ezt a kérdést, ugyanúgy élsz, mint az emberek 85%-a.
2018. dec. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
16.40 igenis, megértettem, hisz Te már csak tudod, hogy élek ;) !
2018. dec. 17. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!