Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi és nő között valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi és nő között valóban nincs barátság?

Figyelt kérdés

A párom szerint ez csak abban az esetben lehetséges, ha gyerekkori barátságról van szó, amikor már úgy néznek a felek egymásra, mintha már szinte testvérek lennének, illetve még exek között lehetséges évek elteltével.

Olyan viszont, hogy megismerkednek, és kialakulhat mély barátság anélkül, hogy közben vonzódni kezdenének egymáshoz, lehetetlen, mert aki annyira szimpatikus, mindenben egy hullámhosszon vannak, mindent együtt csinálnak, ott elkerülhetetlen, hogy ne alakuljon ki több idővel, akkor is, ha külsőre elsőre nem vonzó.


Szóval, jó haveri viszony lehet, de olyan mély igazi barátság nem.


Vélemények/ellenvélemények?


2018. dec. 30. 21:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
Napi szintes, nagyon mély barátság szerintem sem alakulhat ki, anélkül hogy valamelyik fél ne érzene többet.
2018. dec. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Egyetértek.
2018. dec. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Lazy Lover ***** válasza:
0%
Részemről nincs de a férjed jól mondta
2018. dec. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
23%

Kb negyszer akartam tobbet baratsagnal olyan fiukkal akikhez nagyon kozel alltam es napi kapcsolatban voltunk.

Szoval reszemrol nincs.


28N

2018. dec. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
33%

Nagyjából igen.


Utólag, ha újonnan ismerünk meg valakit akkor elég ritka, maximum abban az esetben lehetséges, ha nincs semmilyen vonzódás a másik irányába, testi vonzódás-


De egyébként egy igazi barátság az nem 1 nap vagy 1 év alatt alakul ki, sokan összekeverik azzal, hogy "ismerősöm" neeem....igazi barátból nagyon kevés van.

2018. dec. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
33%

Nekem egyszer (azt hittem) volt egy lány barátom. Akkor tudtam meg, hogy nem a barátom, amikor megismerkedtem egy lánnyal és elkezdett kialakulni vele egy kapcsolat. A "barátom" kérdőre vont, haragudott, vége lett a barátságnak.

Szerintem is inkább csak ilyen haverság lehet, mert előbb utóbb egyikük többet akar.

2018. dec. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%

Mindig vannak kivételek. Ilyen például az enyém is. A legjobb barátom egy nő. Szinte olyan vagyunk mint két tojás. Kb két éve ismerjük egymást. Viszont nem valószínű, hogy valaha is több lesz közöttünk. Bár nagyon kézenfekvőnek tűnhetne, mégis a túlzó hasonlóság hamar megölné az egészet. Sokkal értékesebb lesz barátként leélni egymás mellett az életet... Bár ehhez talán meg kell érni. Avagy nem árt egy efféle viszonynak kedvező élethelyzet sem. És még sorolhatnám.

Az mondjuk igaz, hogy nem ritka hogy messze túlmegy a beszélgetés a határokon. Olykor már kellemetlen is szokott lenni, majd nehéz is. Szóval a maga nevében furcsa. Viszont mégis így van jól.

Az mondjuk külön megérne egy misét, hogy hogyan fogadják a kapcsolatunkat a párjaink.

2018. dec. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

Úgy fogalmaznék inkább, hogy nagyon ritka.



Nekem van női barátom, akit nem gyerekként ismertem meg (20+ éves voltam), de gyakorlatilag a testvéremmel van hasonló viszonyom, mint vele.



Ezzel szemben én is sokkal több olyan kapcsolatban voltam benne, amiben az egyik fél egyértelműen többet akart.

2018. dec. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
20%
Jó barátság csak szexel együtt képzelhető el számomra.
2018. dec. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem viszont van, vagyis lehet. Abban egyetértek, hogy az nagyon ritka, ha egyáltalán van, hogy egyik fél részéről ne lenne soha több érzés. Viszont! Szerintem ezt is meg lehet beszélni. Őszintén.

Én voltam úgy, hogy, beleszerettem egy nagyon jó barátomba. Elmondtam neki. Fura volt, nem tartottuk pár hétig a kapcsolatot. Aztán szép lassan megint igen. Neki utána lett férje, nekem barátnőm, mégis tudunk nagyon sok programot együtt csinálni, gyakorlatilag bármiről őszintén beszélgetünk, párkapcsolat, szex, együtt járunk néha vásárolni, utazni. Nincsen gond, nagyon jól megértjük egymást. Ezt is utólag megbeszéltük, és már bennem sincs semmi olyan érzés iránta.

2018. dec. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!