Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi és nő között valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi és nő között valóban nincs barátság?

Figyelt kérdés

A párom szerint ez csak abban az esetben lehetséges, ha gyerekkori barátságról van szó, amikor már úgy néznek a felek egymásra, mintha már szinte testvérek lennének, illetve még exek között lehetséges évek elteltével.

Olyan viszont, hogy megismerkednek, és kialakulhat mély barátság anélkül, hogy közben vonzódni kezdenének egymáshoz, lehetetlen, mert aki annyira szimpatikus, mindenben egy hullámhosszon vannak, mindent együtt csinálnak, ott elkerülhetetlen, hogy ne alakuljon ki több idővel, akkor is, ha külsőre elsőre nem vonzó.


Szóval, jó haveri viszony lehet, de olyan mély igazi barátság nem.


Vélemények/ellenvélemények?


2018. dec. 30. 21:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
82%
Nekem van férfi barátom, és felnőttként ismertük meg egymást. Sokat segít a dolgon, hogy ő kifejezetten a bombázókra bukik, teljesen más típusokat kedvel, mint én. Így működőképes a barátság.
2018. dec. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem van. Legalábbis nekem vannak ellenkező nemű barátaim és sose merült fel hogy több lenne. Nekem ők nem az eseteim és én sem hiszem hogy nekik az lennék.

De mindenről tudunk beszélgetni, tanácsot kérni/adni, elpanaszolni dolgokat stb.

Tény hogy velük nem találkozok olyan gyakran de ez inkább amiatt van hogy mindenkinek más a munkája, egyetem stb.

2018. dec. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A férjem a legjobb barátom. 😊
2018. dec. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
De van, csak ritka. Legjobb barátom férfi, huszonévesen ismerkedtünk meg és évek óta napi szinten tartjuk a kapcsolatot. Egyikünk sem vonzódik a másikhoz.
2018. dec. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A legjobb barátom fiú,de ő meleg
2019. jan. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!