Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot kaptok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot kaptok szívesebben lányok?

Figyelt kérdés
Klasszikus csoki+virág vagy egy a férfi által egyedileg készített személyes ajándéknak?
2018. dec. 31. 00:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Egyiknek sem vagyok a híve. Eleve nem is nagyon szeretek ajándékot kapni. De ha már ajándék akkor legyen tök szokatlan, nem tipikus. Én például azt szeretem a legjobban amikor valaki nagyon figyel rám, és egy elejtett félmondatom miatt megvesz nekem valamit amiről kiderült, hogy szeretem. Most ez ilyen hülye példa, de ha véletlenül elejtek egy ilyen félmondatot, hogy szerintem az xy öblítőnek milyen jó illata van, majd másnap hazaállít az említett öblítővel az nekem a menyország kb. :D
2018. dec. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
Személyes ajándék olyan dolog aminek tényleg örülök. Innen tudom hogy szeret
2018. dec. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Szemely szerint nem vagyok edesszaju, es viragmanias sem. Igy utobbi.
2018. dec. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Hát az nagyon attól függ, hogy mit készítene személyesen... Ha pl. főzne nekem valami finomat, annak sokkal jobban örülnék mint a virág-csokinak. De ha mondjuk rajzolna valamit....annak csak akkor ha tudna rajzolni.
2018. dec. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem szeretek ajándékot kapni de ha nagyon muszáj választani akkor legyen a csoki annak legelabb haszna is van meg tudom enni. Virágot ,gazt nem szertek kapni az nekem jelentéktelen. Nekem az ajándékozás nem tartozik a szeretetnyelvemhez

N24

2018. dec. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%

Nőknél szerintem is azzal lehet bevágódni igazán, amit az első válaszoló is írt - hetekkel ezelőtt elengedett félmondatokra emlékezni, és az alapján venni/csinálni valamit.


Amúgy persze a gesztus a lényeg, de szerintem te is jobban örülnél egy személyes ajándéknak, mint mondjuk egy borotvahabnak.

2018. dec. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%
Attól függ, hogy milyen kapcsolatban állok az adott férfivel és hogy milyen alkalomról van szó.
2018. dec. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sajat keszitesut
2018. dec. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%

Nem a gesztus a lényeg. Gesztusból én itt minden válaszolónak küldhetek egy tusfürdőcsomagot.


Amit az első leírt, az a lényeg, az a szeretet. Figyel rád, észben tartja miattad, örömet akar szerezni neked. Ez semmihez nem fogható érzés, hogy igazán számítasz valakinek.


Én személyesen hullámcsatoknak örülnék. Virág nem kell, csokit nem eszek, saját készítésű meg soha nem tetszett.

2018. dec. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
A lányoknak az a lényeg, hogy minél drágább legyen.
2018. dec. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!