Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti boldog új évet kívánnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti boldog új évet kívánnátok ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel kb 1 hónapja ismerkedtem meg. Minden nagyon jól ment, már kezdtem reménykedni, hogy talán kialakulhat ebből valami, de aztán úgy vettem észre, hogy egyre kevésbé érdeklődő. Mostanában már nem is beszéltünk igazán. Ezek után írjak neki, hogy búék, vagy engedjem el és ne foglalkozzak vele?
2019. jan. 1. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. jan. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Vesztenivalód nincsen, legfeljebb nem lesz belőle semmi. Egy ilyen odavetett 'búék'-nak amúgy sincs túl nagy jelentősége.
2019. jan. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kívánnék ebben az esetben. Elég egyértelmű részéről az érdektelenség.
2019. jan. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem.
2019. jan. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges... Engedd el!
2019. jan. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Szeretnél,kívánni akkor nyugodtan.

Én minden ismerősömnek küldtem kivétel nélkül.Nagy csoda nem fog történni,bár ki tudja?

Nem lehet előre tudni mire képes egy üzike.

2019. jan. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%

BUÉK🍀Kérdező

Írsz,nem írsz,nem fog semmi sem történni.

2019. jan. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%
Ő a férfi, nehogy már te udvarolj neki!
2019. jan. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!