Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Introvertált emberként társker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertált emberként társkeresés? 22/F

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy bulizós típus, se társasági ember. Visszahúzódó vagyok, így meg nyilván nem egyszerű barátnőt találni. A társkeresők meg olyanok amilyenek, mert a férfiaknak ott nehezebb érvényesülni. A lányok hamarabb találnak párt.

Kis jellemző rólam: nem vagyok egy ronda típus, sem testes, inkább sovány testalkatú- kb 170 magas, normális és nem egy beszédes ember, így próbálok barátnőt keresni... Persze most nem számolok be részletesen, mert már így is egyértelműnek látszik, hogy itt is próbálkozok XD Személyesen meg nyilván szégyellős típus vagyok, mert nem szokásom csak úgy lányokat leszólítani az utcán, így marad a netes próbálkozás még évekig.



2019. jan. 1. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Rossz kategóriába írtál. Amúgy mi a kérdés?
2019. jan. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lényegében az, hogy a hozzám hasonlók hogyan találnak párt maguknak. A kategória meg nem tudom melyik kellett volna :D
2019. jan. 1. 17:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Net, ismerősi kör, hobbi, sport ahol nők is vannak.
2019. jan. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem szabad összekeverni az introvertáltságot a szociális készségek fejletlenségével.


Ebben a formában nyilvánvalóvá válik, hogy nem a befelé fordulás a probléma, hanem a kapcsolatteremtő készségen kell dolgozni.

2019. jan. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam, hogy akiket megismerek suliban/munkahelyen, hobbin keresztül, ismerős által, azoknál facebookon kezdeményezek komolyabb beszélgetésért. És ha rendben mennek a dolgok, akkor jöhet a találkozó és a többi. 🙃


Én nem is annyira introvertált (hanem ambivertált), inkább szociális fóbiás vagyok.

2019. jan. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17%
A 170 cm alacsonyság és az introvertált személyiség sajnos bőven elég ahhoz, hogy egy lánynál se legyen esélyed. Neten még inkább igaz ez, mert ott csak a tökéletes külsejű férfiaknak van esélyük egyáltalán választ kapni.
2019. jan. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem kell rágörcsölni erre a társkeresés dologra. Nyitott szemmel kell járni, élni az életet, és előbb utóbb így is keresztezitek egymás útját valakivel. Én a korábbiakban az összes barátnőmet efféle spontán szituációban ismertem meg, akkor amikor a legkevésbé se számítottam rá.
2019. jan. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2019. jan. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!