Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meghozná az életkedvemet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghozná az életkedvemet a szerelem? Hogy legyek szerelmes?

Figyelt kérdés

Nincs kedvem élni. Semmi humorom hozzá.

Sosem leszek öngyi mert nem találom méltónak hozzám, viszont minden álmom vmi végzetes betegség vagy baleset.


Sokáig kerestem az okát, gondoltam biztos a kudarcok miatt, aztán felálltam, kitörtem, elértem olyanokat amiket be sem terveztem és semmi sem változott.

Egy selejtnek tartom magam csak úgy mert nem vagyok tökéletes, úgy érzem több lenne a világ nélkülem..


Gyerekkori álmom volt, hogy egyszer valaki szeret akit szerethetek..próbáltam megcélozni de az ellenszél mindig visszavetett..semmi nem tud boldogítani már..


de ez mind a múlté mert most már egy negatív ember vagyok és eszemben sincs ezt bevinni valaki érzelmi világába..még megmenteni sem engedném magam..


nem iszom, nem füvezek, végig akarom kísérletezni, hogy még mennyi igazságtalan fordulat jöhet, be akarom gyűjteni az összes létezőt ami megkörnyékezhet..élvezni akarom a fájdalmakat, szemrebbenés nélkül, csendben és hosszan..mivel ez az egy amiben szerencsém van


marad ez az üres várakozás amíg lepereg minden könnyem és végre annyiban maradok..


most is van egy lány, tetszik, lehet én is neki és mégis mit tudnék nyújtani neki? egy örök szerencsétlen társat? ismeretlenül, külsőről is jobb sorsot kívánok neki, nálam több jár neki..


25F


2019. jan. 2. 01:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos sokan vannak ezzel így manapság.
2019. jan. 2. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amíg saját magadat nem tudod szeretni, addig más sem fog téged. Pszichológust érdemes lenne kipróbálni.
2019. jan. 2. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Aki komolyan gondolja,az ennél is sivárabb. Nem kellemes. Keress valamit,amin elhúzod az időt. Csak ne az egészség rovására menjen...
2019. jan. 2. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább pszichológushoz menj és tedd előbb rende magad lelkileg.
2019. jan. 2. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Rinya, rinya.


De kívánom, hogy minden álmod, vágyad teljesüljön.


Aki élni akar, az bezzeg meghal és az ilyen f..stalicskák, akik meg akarnak halni, meg élnek. Nagyon el van ez b..szva.


Menj pszichológhoz vagy pszichiáterhez!

2019. jan. 2. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Így csak kiszipolyoznád a kapcsolatot és a másikat is. ELőbb magadat kéne rendbe hoznod, hogy adni is tudj, ne csak elvenni.


Ahogy mások is mondták, én is pszichológust javaslok. A te felfogásoddal van baj, azzal, hogy mogy helyezed el magad a világban. Ezen lehet segíteni.

2019. jan. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jelenlegi helyzetben max viszonzatlanul lehetsz szerelmes. És amíg így rinyálsz, addig nem is érdememelsz többet, mint újabb sérelmeket.


Mindenki a saját szerencséjének kovácsa. Meg kell csinálnod magadnak az életedet! Feltéve ha jót akarsz magadnak

2019. jan. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!