Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltál már ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
A férjemmel flörtöl a munkatársa. Ilyet írt neki, hogy "képzeld, veled álmodtam, de nem mondom el, mert házas ember vagy..." A férjem biztosított róla, hogy nem érdekli, és majd elrendezi, de böki a csőröm. Helyre tenném a kis aranyost, de meg kell bíznom a férjemben. Olyan nehéz nyugton maradni. Veletek volt már ilyen?
2019. jan. 2. 15:43
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Én is olyan kan akarok lenni, hogy két szuka veszekszik rajtam.
2019. jan. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nálunk a kutyákat hívják így, esetleg nézz körül közöttük, ha erre vágysz. :)
2019. jan. 2. 15:56
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Tedd helyre most a kiscsajt. Utölag nehéz lesz és bánni fogod, hogy nem tetted meg! Az ilyen nők nem veszik figyelembe, hogy te létezel.
2019. jan. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen, volt. 98%-ban nagyon jó emberismerő vagyok és általában be is jönnek ezek. A vőlegényem egyik kolléganője sosem volt szimpatikus, mindig nyomulósnak gondoltam, de természetesen felesleges hisztiket sosem csaptam. Említettem a páromnak a meglátásomat, hogy számomra nem tiszta a nőcske, de erre ő mindig csak legyintett, hogy "nők"... :D

Aztán fél éve kb. bevallotta, hogy az egyik céges bulin tényleg annyira nyomult rá, hogy leállította. Azóta én is találkoztam vele, de sikerült jól a találkozás így még inkább lesüllyedt a szememben. A kollégáknak sorban mutatkoztam be kézfogással. Mire a nőcikére került volna a sor, nem tudtam, mert a telefonját nyomkodta, miközben látta, hogy odamentünk hozzájuk és sorban mutatkozok be :D Megvontam csak a vállamat. A párom azóta is eljár azzal a kollektívával, ahol kolléganője is van, de megbízok benne, nem csinálok belőle csetepatét :D

2019. jan. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem sikerült jól a találkozás*
2019. jan. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hogy szereztél Te erről tudomást egyébként? A férjed mondta el?


Nő vagyok, és belegondolok ebbe a helyzetbe az üzenet író nő oldaláról. Ahhoz kellene valami "alapnak" lenni,hogy ezt így simán le merjem írni. Pl. flört, bizalmas beszélgetés, szemkontaktus...

2019. jan. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mi belenezhetunk egymas telefonjaba, nem titkoljuk. Igy olvastam. A ferjem meg nagyon megnyero, baratsagos ember, felre lehet erteni a kedvesseget (foleg, hogy az illeto nonek rossz kapcsolata van), minden baratnom szerint annyira jo modoru, kedves, hogy aki nem ismeri, felreertheti. En is igy ismerem, bizom benne, de ez az eles helyzet nem esik jol.
2019. jan. 2. 19:00
 8/10 anonim ***** válasza:

Az ok, hogy kedves. Én is tipikus kedves nő vagyok, és figyelnem kellett a határokra, mert vettem már észre, hogy hoppá, ez bennük lehet másképp fordul meg..


Itt is a férjednek kell lerendeznie. Nem kell bunkón, elég élesen tartani a határt. Egy idő után megunja, ha látja, hogy vak vágány. De csak ha tényleg látja, hogy értelmetlen..

2019. jan. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi is belenézhetnénk egymás telefonjába, DE nem tesszük, mert 1. ami olyan, azt elmondjuk egymásnak, 2. a telefon egy magánszféra, még akkor is ha kvázi nincs mit titkolnunk egymás előtt...

Itt 3 lehetséges opciót látok: 1. Vagy elfelejtette törölni az üzenetet, 2. Nem akarta elmondani neked, 3. A részéről nem volt lényeges az üzenet... Inkább ezen gondolkodj.

Attól, h mennyire kedves gyerek stb. még nincs kizárva, h nem-e vagy megtévesztve ;) Nem akarom az ördögöt a falra festeni.

2019. jan. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mi belenezunk egymas telefonjaba, altalaban csak unatkozasbol. Jol esik megfigyelni, hogy hogy beszel a tesojaval, vagy a legjobb baratjaval, engem lekot. O is szokta olvasgatni az enyem, egyaltalan nem zavar. Nekunk igy az idealis. Tudom, hogy azert nem mondta, mert nem tulajdonitott neki jelentoseget, de en igen, ezert irtam ki a kerdest. Naiv vagyok, en sose irnek ilyet hazas embernek, ebbol kifolyolag ledobbentett. Na mindegy, nyugton maradok, jo a kapcsolatunk, elrendezi o, csak annyi dolog van, amiert izgulhatok, nem hianyzott ez.
2019. jan. 3. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!