Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen megtörténhet a való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen megtörténhet a való életben is?

Figyelt kérdés

Van egy közismert labdarúgó,aki nagyon tetszik. Jószívű,kedves,vicces,mindíg segít màsoknak és a kinézete is rendben van.

Szóval mennyi az esélye,hogy meglàt Instan,Facen és ramír,hogy randira hívjon?

(Ezt úgy értem,hogyha likeolom egy képét,vagy megnézem a történetét,azt ugye ő is làtja.)

Történt màr ilyen valakivel? Vagy a híres sportolók csak az "elit",vagy a "modell" körökből vàlogatnak!?



2019. jan. 2. 16:08
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a többiek vàlaszàt!

Megpróbàlom,hàtha.

Legyen szép napotok! :)

2019. jan. 2. 18:08
 12/20 A kérdező kommentje:

#10 Te pedig engem nem ismersz,nem élsz velem 0-24-ben,nem tudod,hogy mi jàr a fejemben,nem tudod,hogy mit érzek,stb...

De ez is egy vélemény,tiszteletben tartom,köszönöm vàlaszod!

Legyen tovàbbi szép napod!

2019. jan. 2. 18:29
 13/20 anonim ***** válasza:
#12 Valóban nem ismerlek, de amit eddig megmutattál magadból, az alapján jobb is, hogy nem. Rettenetesen szánalmas amit művelsz, ahogy kelleted magad cérnázva egy hírességnek, akit nem is ismersz - kezdem érteni, hogy miért vannak kiakadva a pasik a nőktől. Szégyen. :/
2019. jan. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Sikerüüüült! Nagyon-nagyon szépen köszönöm azoknak,akik batorítottak,hogy ìrjak rà,ert nincs veszteni valóm!

Örök hàlàm! :) :) :)

2019. jan. 2. 23:26
 15/20 anonim ***** válasza:
41%

Te most komolyan annak örülsz, hogy nő létedre felajánlkoztál egy pasinak úgy, hogy az a kisujját se mozdította érted?? :o

Uram Isten...

2019. jan. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

#15 Vagàny,kedves sràc és képzeld egyàtalàn nem gondolja úgy,hogy felkìnàltam magam neki!! Sőt! Unatkozott és örült neki,hogy valakivel tudott beszélgetni

Attól függetlenül,hogy mi a foglalkozàsa nincs elszàllva magàtól,bàr sokan nem ezt gondoljàk róla.

Àtlagos dolgokról is lehet beszélgetni vele,mint pl.a szilveszter.

Neked viszont szívből kívànom,hogy boldog életed legyen! És fogadd el,hogy mindenki úgy éli az életét,ahogy akarja,ebben neked soha nem lesz beleszólàsod!

2019. jan. 3. 00:07
 17/20 anonim ***** válasza:
Eszembe sincs beleszólni az életedbe. A világnak (vagyis inkább a gazdag férfiaknak) biztos szüksége van az ilyen Zimány Lindákra, Vajna Timikre, mint te. Inkább magadnak kívánj boldog életet, neked nagyobb szükséged lesz rá. Az enyém enélkül is az, mivel én értelmes életet élek. :)
2019. jan. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
#17 Értelmes életet élsz? Ezt Te sem gondoltad komolyan! XD
2019. jan. 3. 01:33
 19/20 anonim ***** válasza:
De, komolyan gondoltam. De neked hiába magyaráznám, aki felnőtt fejjel is férfiak plakátját csókolgatja, meg az első percben szétdobja a lábát valakinek csak azért, mert az illető híres. Inkább tanultál volna, akkor legalább érnél is valamit.
2019. jan. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Közgazdàszként nincsenek anyagi problémàim! :)
2019. jan. 3. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!