Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők, akik ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, akik ilyen helyzetben vagytok ti nem érzitek furcsán magatokat? Mit éreztek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Azokhoz szól a kérdésem, akiknek a párja sokkal "kelendőbb", vonzóbb, mint ők maguk. Nem érzitek néha rosszul magatokat, ha a párotok tipikus "jó pasi"akire ráakaszkodnak a nők elég gyakran?
2019. jan. 2. 22:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Olyan párt még nem láttam, ahol a pasi jobb lenne a nőnél. A férfiak sokkal felszínesebbek, külső alapján választanak, pláne, ha kimondottan jó pasik, csak 10/10-es nőkke fognak összejönni. Olyat viszont gyakran látni, hogy jó nő-csúnyább pasi.
2019. jan. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
7%
Furcsán érezném magam, ha nem lenne egy tróger és nem próbálná meg elérni, hogy egy kb kukászsákban éljem le az életem. :D Azon kívül volt részemről féltékenység de mivel tudom, hogy ő is féltékeny, így csak néha a riherongy lányokat kell helyre igazítanom. :)
2019. jan. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Hogy az én párom kelendőbb-e vagy sem, azt nem tudom, de sokkal jobb és helyesebb férfinak látom őt, mint amennyire jó csajnak tartom magam, viszont féltékeny nem vagyok, mert nem ad rá okot és ha valaki rá is "akaszkodik", az ugyanúgy semleges számára, mint más. Nekem ez elég. :)
2019. jan. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#1 akkor szerintem elsőként jelentkezem, barátom valahogy 1000x jobban néz ki nálam.


valószínűleg közrejátszik, hogy 3 hónapnyi 0-24es tartalmas netes és telefonos beszélgetés után láttunk először képet egymásról


én néha nagyon rosszul érzem magam, ha meglátom magunkat pl. egy kirakatüvegben,nagyon nem illek hozzá, még a szülei szerint sem(soha 10percet sem beszéltek velem, rám néztek és elég is volt annyi nekik)

2019. jan. 2. 22:57
 5/13 anonim ***** válasza:
Véd meg a párod ha szeret nem fog el hagyni ha nem akkor úgy is viszi más
2019. jan. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%

Első

Tehát ha szerinted az 1-es pasinak is 2-3-as nője van legalább akkor nem gondolod hogy egy idő után nem lesz elég nő tekintve hogy a nemek aránya kb 50-50 és ha azt nézzük 5/10-es az emberek többsége?

2019. jan. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
Ne feszengj ezen, mert ha a párodnak annyira fontos lenne, hogy legalább olyan jó nő legyél, mint ő pasi, akkor nem fektetett volna 3 hónapot bele fotó nélküli beszélgetésbe.
2019. jan. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20%

" Olyan párt még nem láttam, ahol a pasi jobb lenne a nőnél"


Én viszont sokat.

2019. jan. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk a két véglet van. Én a senkinek se kell, olyan ronda kategória vagyok, a pasim meg igazi nagyvad. Sose értettem, hogy miért van velem, mikor bárkit megkaphatna - a nők odáig vannak érte, meg vissza. Az a pláne az egészben, hogy legtöbbször ő észre sem veszi ezt az ácsingózást, bepróbálkozást, átnéz az ilyen rajongó nőkön. Eleinte nagyon frusztrált, aztán átestem a másik végletbe, elkezdtem imádni az érzést, hogy a világ legjobb pasijának csak én kellek. :) Akkoriban ha megláttam egy ácsingózó nőt, direkt szóltam neki, hogy kapása van, ő meg azért is lesmárolt, vagy szorosan magához húzott, és átölelt, hogy az egész világ láthassa, hogy nincs esélye senkinek. Na, ez nagyon döfi érzés volt, imádtam vele hencegni. :)
2019. jan. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
#9 Lehet el van átkozva, mint abban a filmben, ahol a pasi a dagadt ronda nőt vékony szexistennőnek látja:D
2019. jan. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!