Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » (Elsősorban) Férfiak! Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Elsősorban) Férfiak! Egy ilyen lánynak van esélye olyan férfit találni, amilyet elvár magának?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném, hogy senkit se nézek le és itélek el a testi adottságai miatt. Csupán van egy barátnőm, aki egyfolytában nyavalyog, hogy nem talál magának megfelelő párt és már nem tudom mit tanácsoljak neki. Gondoltam felvetem itt is a problémát, kiváncsi vagyok ti mit gondoltok erről a helyzetről.


Szóval a lány szép, babaarcú, szőke hajú, kb 160 centi és ehhez 80+ kiló...igen, eléggé kövér, nem kizárt, hogy genetikai hajlam, de az is igaz, hogy nem sportol. Egyik szeme beteg ami nem kancsalságot jelent, hanem úgy kell elképzelni, hogy egyik szemgolyóján a szivárványhártyak kissé deformált és nem tudja irányitani szóval nem egyfele néz a szemeivel. Szerintem ez az egyik legfőbb hátrány, de szegény nem tehet róla. Ezek mellett emberileg nagyon rendes, jó barátnő, mindenben lehet rá számitani, rengeteget beszél, sokszor túl sokat is, minden pletykát tud és szinte mindenkit ismer. Meglepően sokat tud az emberekről, akár hallásból, akár a neten néz utánuk és képben van mindennel.

Nos ő olyan párt akar maga mellé, aki viszonylag jól néz ki, nem számit a végzettsége, de elvárja, hogy autója legyen és majd vigye el ide-oda vele. Neki nincs se jogsi, se autó, de szerinte ez alap egy férfinál. Múltkor udvarolt neki egy rendes pali az ismerősi körömből, de persze kikosarazta, mert nincs jogsija.

Rendszeresen panaszkodik, hogy nincs senkije, de majd ha 'szép 'lesz akkor megváltozik minden. Egy éve tervezi, hogy elfog járni kondizni. Napi szinten tölti fel a szelfiket, persze filterekkel.

Erős, magabiztos lánynak próbál tünni, de ezek a jelek arra utalnak, hogy görcsösen megakar felelni és valami belül nincs rendben vele...


Kissé úgy érzem, túl magasra teszi a lécet önmagához képest. Ne értsetek félre, tudom hogy javarészt nem tehet a testi hiáiról és megérdemel egy szerető társat, de úgy látom túl sokat vár el a másik nemtől. Ti mit gondoltok erről?


2019. jan. 3. 12:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
22%
40 évesen macskás nő a lesz a barátnőd
2019. jan. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Hát, azért remélem nem.


Azt elfelejtettem, hogy 22 éves. Már egy ideje egy olyan fiú után fut, aki nem törődik vele és csak szexet akarna tőle. Azon gondolkodik, hogy mit ronthatott el a találkozások alkalmával, vagy mi az amivel helyre hozhatná és folyton fut utána. Hiába mondom neki, hogy ha utalt rá, hogy nem akar többet, akkor kár erőltetni.

2019. jan. 3. 12:36
 3/15 anonim ***** válasza:
19%

Persze, minden lány megérdemli a jóképű, magas, kisportolt pasit. A vicc az, hogy kb. 80% meg is kapja, bár a legtöbben csak egy-egy futó kaland erejéig.

A barátnőd viszont dagadt és szépséghibás is, szóval ő jobban jár, ha nem nagyon ácsingózik az alfák után, még alkalmira sem.

2019. jan. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

Ebben a kérdésben gyanúsan egybe lett gyúrva minden, amire itt ugranak.

Nagyon kedves, hogy így félted a "barátnődet". Ha létezik, mutasd meg neki.

Ezt gondolom.

2019. jan. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem tudom, mire gondolsz és mire 'ugranak' itt az emberek :))

Unatkoztam, gondoltam felvetem itt is ezt a helyzetet, kiváncsi voltam mit gondolnak erről mások. Én napi szinten kapom az infókat és gondolatokat tőle, szinte már meguntam a panaszkodást és már nem tudom hogy lelket öntsek belé vagy szépen nyissam fel a szemét. De megbántani sem szeretném.

2019. jan. 3. 12:45
 6/15 anonim ***** válasza:
49%

"Nos ő olyan párt akar maga mellé, aki viszonylag jól néz ki, nem számit a végzettsége, de elvárja, hogy autója legyen és majd vigye el ide-oda vele. Neki nincs se jogsi, se autó, de szerinte ez alap egy férfinál."


Hát, szerintem nem jogos olyasmit elvárni, amire magunk nem vagyunk képesek. Avagy lehet, másnak meg egy nőnél alap az, amit ő nem teljesít, és akkor ők kvittek is ezzel.

2019. jan. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%

Testi hiba sosem előny, de szerintem inkább a fejében van nagyobb gond. Ha valakitő elvárok valamit, akkor minimum, hogy én magam is tudom azt teljesíteni. Ennyire kell a kocsi? Szerezzen jogsit és vegyen autót. Sármos, kisportolt pasi kell? Tegye saját magát is vonzóvá.


Az idő elteltével valószínűleg erre saját maga is rá fog jönni és tesz érte, vagy lead az igényeiből. A helyedben őszinte lennék vele, nem sok értelme van együttérzésből ápolni a valótlant.

2019. jan. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%

Én, mint nála ducibb nő, találok magamnak pasast, ha nagyon keresek. Nem mondok olyat, hogy majd szép leszek, mert már most is szép vagyok.

Ami a lány szemét illeti, nem lehetne műteni? Sokat segítene.

Az igény a jogsira, autóra nevetséges, szerintem ebből kéne lejjebb adnia.

Ami a fogyást illeti... Nehéz ügy. Én is évekig halogattam a dolgot, most egy ideje nekiláttam, de magam miatt. Nem azért, hogy legyen pasim, vagy valami. Saját magam miatt, magam miatt szeretnék változni.

Tegye túl magát azon a pasason, picit ne keressen párt, hanem rakja rendbe saját magát lelkileg.

2019. jan. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
11%

Persze. Legyen 45-50 kiló között, aztán nézelődjön azzal a szemével, amelyiket irányítani tud.

32/f

2019. jan. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
41%
40 körüli pasik közt keresgessen. Ott biztos van már autó és jogsi, és már attól erekciója támad, ha látja, hogy 22.
2019. jan. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!