Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A borotválásról kérdeznék ott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A borotválásról kérdeznék ott lent?

Figyelt kérdés

f/17 vagyok

Még nem borotváltam az intim részeket.

A lányok jobban szeretik ha le van borotválva egy pasi pénisze körül?

Ha leborotválom akkor nem lesz olyan hogy erősödik a szőrzet és gyorsabban nő vagy ilyesmi?

Tapasztalatok?

Ha leborotválom akkor mennyire?(teljesen csupasz vagy hagyjak valamit...)


2010. jún. 28. 21:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

próbáld ki, én is ezt tettem

3-4 hét alatt eléggé visszanő

2010. jún. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Lányok válogatják, van akinek a csupasz, van akinek a rövidre vágott.

Én először csupaszra borotváltam, azóta röviden hagyom.

Csupaszon kipattoghat, meg ha nő akkor még szúr is.

Megtaláltam az arany középutat :)

2010. jún. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Minél többet borotválod, annál erősebb lesz a szőrzeted. Én személy szerint taszítónak tartom, ha egy férfi borotválja magát az intim területeken.


25 N

2010. jún. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Szija!

ha már olyan helyzetbe kerülsz..szerintem borotválkozz! voltam már ilyennel is olyannal is! a jelelegi párom nem szedi és megkell hogy mondjam..jobban szeretem ha nincs ott semmi!!! meg főleg itt a nyár..higénikusabbnak is tűnhet a dolog! de ha otthagysz egy picit talán akutyát sem érdekli! =)) erősebb lesz az tény és majd jól viszketni fogsz ha nő vissza :D na sok szerencsét

2010. jún. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem, ha rövidre van vágva legalább. 19/L
2010. jún. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én a "rövidre vágva"-ra szavazok, a csupasz nekem nem jön be, de a bozontos sem :S


27/N

2010. jún. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

de ha egyszer elkezdem akkor nem lehet abbahagyni mert mindig erősödik a szőrzet?

Mert nekem most már fél éve nem nagyon nő de elég "bozótos" :D

(nem akarok dzsungel lenni azért mert borotválom :D )

2010. jún. 28. 21:12
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. jún. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ha borotválás után abba is hagyod, akkor idővel az összes szőrszál lecserélődik és akkor nem lesz olyan vastag szálú
2010. jún. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem igaz, hogy borotválás után jobban nő. Csak egyszerre nőnek ki azok a szőrszálak, amiknek ferdén levágtad a végét a borotvával. Ezért tűnik erősebbnek. Egyébként tényleg viszket, ha elkezd nőni...Nekem a csupasz jobban bejön, utálom, ha szőrszál megy a számba ;)Ebből adódik, hogy én is leborotválom, mert a párom úgy szereti. Tudod: kinek a pap, kinek a paplan...
2010. jún. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!