Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyet még nem b*sztál :D Érdekel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyet még nem b*sztál :D Érdekel?

Figyelt kérdés

Szóval 22 éves srác vagyok. A fejem nevetnivaló. Kétszer szexeltem, k*rvával. Nem tudtam meghódítani egy lányt sem. Akiknek tetszetttem az összes csalódott bennem. A csókig sem jutottam el egy lánnyal sem. Anyám papnak nevelt. Rendszergazda voltam. Életcélom a füvezés. 19 centis farkam van de már alig áll fel mert 4 doboz cigit szívok naponta. 50 kiló vagyok, pont mint aki halni készül.

És most kezdek csak beletörődni, hogy szar vagyok, pedig mindenki ezt mondogatta első általánostól.

Nem vagyok ember, és ki kell pusztulnom.

Van még valaki így? Milyen érzés?

Amúgy valaki ránéz a fejemre egyből ezt mondja. Nekem pedig a saját arcom, és minden a sajátom. Ebből nézek ki, de el kell fogadnom hogy ez vagyok..

Remélem lassan sikerül mert még a végén hamarabb halok meg..


Kicsi a krízis, mi?


2010. jún. 28. 21:32
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

Aztakurv@f@szba, Te aztán arc vagy a javából:D

Ilyen önkritikát még soha nem láttam:D

Ne halj meg, az estémet már bearanyoztad ezzel a kérdéssel, inkább tolj még párat:D

2010. jún. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
utolsóval totál egyetértek:D:D nem vagy semmi.:DD csak igy tovább.:D:D:D
2010. jún. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert!
2010. jún. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
93%

Tuti most is elvagy szállva, csak a depi uralkodott el rajtad, amit a fű megerősített...

Tölts fel egy képet te is, mint egy másik srác a minap, és kérd az ittenieket, hogy szavazzanak, esetleg javasoljanak valamilyen változtatást...:)

Lehet meglepő eredmény is születne.

2010. jún. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

csak nyugivan... smoke two joint in the morning and smoke two joint at night..:D jóóvagy tesó.:D

van egy msn címed? én azért kiváncsi lennék rád.:D

2010. jún. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
nem gondolnád, de az msnem: beszivtam@gmail.com :D a LOL
2010. jún. 28. 21:38
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
ugye msot szopatsz ezzel a címmel?:DXD
2010. jún. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
ha felveszel és visszaírom hogy gyik akkor nem :D
2010. jún. 28. 21:40
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
:D ARC :D nehogy meghaljá már nekünk. :D am rakj fel képet ha már neked úgy is annyira mind1 ;)
2010. jún. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
hát ez nagyooooon kemény gyerekek.:DDDD
2010. jún. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!