Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan pasi, aki 40...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan pasi, aki 40 fölötti és nincs családja? ( élletársa, felesége, gyereke? )

Figyelt kérdés
Miért alakult így ? Terverzitek hogy lesz a későbbiekben vagy nem is kell család?
2019. jan. 4. 19:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Még csak 34 vagyok. Nem akar összejönni. De már feladtam. Pedig fizikailag nem vagyok csúnya, de nincs semmi célom. Vártam valakire aki utat mutat nekem, de nem jött. Már a sok év után megszoktam egyedül..
2019. jan. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
nem kell gyerek.
2019. jan. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Privit nem kérek, nem társkeresési jellegű a kérdés!! És az okok érderkelnének, szociológiai szempontból!
2019. jan. 4. 19:54
 4/14 anonim ***** válasza:
40%

Család jó eséllyel nem kell, de egy normális, szerető partnert jó lenne találni.


32

2019. jan. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%
aki privit ir nem biztos hogy társat keres,nem kell a dráma,túlreagálni.
2019. jan. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%
Az az oka hogy nehéz találni valakit akivel összeillik az ember. Mivel nem járok sehova, ez szinte lehetetlen. Égyszerűbb elfogadni hogy egyedül vagyok, és beletörődni.
2019. jan. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%

Kollégám ilyen, 41 és épített egy családi házat, 2 éve vett kutyát. 3 dolog elég érdekes stílusa van, nagyok az elvárásai is, meg kicsit duci esélye sincs így a nőknél.

De nem tudom kinek job,b én szintén 41, van egy nő aki már nem szeret, egy gyerek aki meg sajnos autista lett, minden napom szívás...Mondjuk elmondhatom, hogy van család és minden nap egy nagy kihívás.

2019. jan. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%

Általában aki ilyen annál már "befigyel" vásárláskor a rekesz sör vagy a gagyibb bor (még nem a petpalack szint).


Általában aki így járt az szarik már mindenre, bejár melózni, fizeti a számláit, a maradék pénzből néha elmegy egyet nyaralni vagy vesz valami drágább elektronikai biszbaszt, néha segít az özvegy anyjának bevásárolni, de már pont leszar mindent. Várja a halált.


Jópár ilyen kollégám/ismerősöm van.

2019. jan. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%

Jah így van ahogy 8 írja. Igaz én nem iszom, hanem szívok... ezt-azt

Utàna néha elképzelem milyen lenne az álomnővel, és az mindennél jobb!

2019. jan. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Itt sokan szokták írni, hogy az teszi jól, aki agglegény marad, nyugis élete lesz, nem kell aggódnia feleség, gyerek miatt. De a való életben én is azt látom, hogy sokan az alkoholhoz fordulnak, és nagyon leépülnek egészségügyileg is 50 felett. Sokszor nincs is céljük előrejutni, otthont teremteni.
2019. jan. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!