Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan pasi, aki 40...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan pasi, aki 40 fölötti és nincs családja? ( élletársa, felesége, gyereke? )

Figyelt kérdés
Miért alakult így ? Terverzitek hogy lesz a későbbiekben vagy nem is kell család?
2019. jan. 4. 19:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Előző


(Aki a céltalanságot írta)


És amúgy "igazuk is van", sok cél nem kell, ha az ember "full magányos". Alapszükségletek, némi szórakozás, kis hobbi... Még a pénzhajhászás is értelmetlen, max több/jobb hobbikellékeket tudsz venni, vagy jobb helyen nyaralhatsz.


Vagy több pénz száll vissza állambácsira, ha meghalsz...


Én is így vagyok ezzel, pedig "csak" 27 leszek, de mivel tudom, hogy elviselhetetlen vagyok (és én is nehezen viselek el másokat) így örökös magányom lesz. Részben nem zavar, részben igen.


Céljaim nem is nagyon vannak. Érmegyűjtés, néha kis nyaralás...


Alkesz is csak azért nem leszek, mert 1.nem hat rám az alkohol 2.apám alkesz és miatta gyűlölöm az alkeszokat.

2019. jan. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 mikeXxX ***** válasza:

8# Azért mert sok nyomi van körülötted azért ne írj le mindenkit 😂 !

Bár nem vagyok 40 felett de nálam azért nincs mert ameddig nem volt ház és stb addig nem akartam albérletbe azóta meg nem találtam gyerekre alkalmas nőt . 39f

2019. jan. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#12


Nem győztél meg.

2019. jan. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 mikeXxX ***** válasza:

13# Persze mert ezt a választ szeretted volna hallani :

[link]

2019. jan. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!