Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más hosszú évek óta egyedüláll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Finom zserbó kérdése:

Más hosszú évek óta egyedülálló, magányos ember is érzi úgy hogy szabályosan eliramlik mellette az élet, a "többiek" meg boldogok, mindenki falja az életet csak mi nem?

Figyelt kérdés

Hosszú évek óta magányos férfi vagyok, hétvégén leszek 27 éves.


A társas életem teljes csőd, pár hónapig volt egy barátnőm, ezen kívül gyakorlatilag semmi, pár kalandot leszámítva.


Az évek jönnek és mennek én pedig csak egyedül őrjöngök hogy "úgy szeretnék élni már".

Rengeteg elfojtott vágy van bennem.


Olyan szinten eszkalálódott a magány és a szeretethiány nálam, hogy a szervezetem védekező üzemmódba kapcsolt és már észre se veszem nagyon a nőket, nem nagyon nézek rájuk, nem váltanak ki belőlem érzéseket. De mélyen magamban érzem hogy ez csak mesterséges állapot, a szervezetem így védekezik.


A magány szociopatát csinált belőlem, de az igazi énem még ott van mélyen legbelül bennem, aki szeretne, ölelgetne valakit...de nincs kit...


Fel lehet egyáltalán valahogy ezt dolgozni?


2017. dec. 5. 22:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
2017. dec. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
29%
Azért nem mindenre megoldás a párkapcsolat. Pár dolgot csinálhatnál valszeg másképp párkapcsolaton kívül is, és úgy lehet hogy több sikered lenne párkapcsolaton belül is. Pl első lépés, érezd magad jól a bőrödben. Az egyedülálló nem automatikusan kéne hogy egyenlő legyen a magánnyal. Szerezz barátokat, vagy akármi. Tűzz ki célokat, keress másban is értelmet a párkapcsolaton kívül.
2017. dec. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
51%

Csendes farkaskutya=rakott krumpli=finom zserbó?

Miben látod a hibát? Külsődbenm belsődben, hozzáállásodban...?

2017. dec. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Fel lehet dolgozni. Akciós csontozó kés eladó a #3-as kommentelőnél.
2017. dec. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Mi van? #3 vagyok, de nem értem a poént :D
2017. dec. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
#5: ezért kifilézlek. 😂
2017. dec. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

" Csendes farkaskutya=rakott krumpli=finom zserbó?

Miben látod a hibát? Külsődbenm belsődben, hozzáállásodban...?"


Ezek is én voltam, igen.


A hiba gondolom lehet a külsővel, belsővel, mindennel is..


Nem vagyok egy szép gyerek, jellemre is elég akaratos, makacs, túl önérzetes férfi vagyok.


Szóval én magamról is tudom hogy nehéz eset vagyok.


Ja egyébként alkoholista is vagyok (gyógyuló jelenleg), gondolom ez se a legjobb pont.

2017. dec. 5. 22:47
 8/26 anonim ***** válasza:

Baromira fel van gyorsulva az idő öregszünk száguldanak melettünk a hetek hónapok a maguk egyhanguságával együtt sietnünk kell megtalálni a párunkat mert ha nem vén baromként patkolunk el egy unalmas értéktelen és eltékozolt életben..


30 éves kapcsolat nélküli férfi aki rajta van a dolgon de most csalódott de még mindig reménykedik mmert szereti a lányt és úgy érzi újra együtt lesznek.. érzi tudja itt most níznia kell

2017. dec. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Ha elmnúltál 30 már úgyis mindegy, mert 23 felett nincsenek magányos nők és 30 után már kissé túlkoros vagy a 23 alattiakhoz.
2017. dec. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
85%

Pontosan tudom, milyen érzés ez, én is már tettem fel hasonló kérdést, de legjobb esetben is csak olyan sablonos válaszokat kaptam, mint amit most a #2 írt. "érezd jól magad egyedül is, keress barátokat, tűzz ki célokat" blablabla... Az ilyenek nem is értik, hogy milyen érzés a tartós magány, azt hiszik, hogy ezt könnyen lehet kezelni, nem fogják fel, hogyha az ember 20-on X évesen SOHA nem élte át, milyen az ha szeret valakit,aki viszont szereti, akkor nem tud jó képet vágni a világhoz. Ideig óráig lehet ezt bírni, egy darabig jó is lehet szingliség, de ha az ember már több mint egy évtized társra vágyik, akkor 99% hogy teljesen kiborul. Nagyon hiper szuper személyiségnek kell lenni, hogy valaki energikus és vidám legyen úgy hogy soha nem volt része boldog párkapcsolatban. Ha az ember társra vágyik, akkor nem az a megoldás, hogy mindenféle másban keresi a boldogságát(ez olyan mintha valaki vesekőre lázcsillapítót szedne), én elkövettem ezt a hibát, hogy nem kerestem direktbe társat, hanem célokat tűztem ki és csináltam az életem, egyetemeket végeztem, távoli országokat jártam be, sportoltam, próbáltam elhitetni magammal ,hogy nekem ez így jó és majd rám talál a szerelem ha eljön az ideje. Hát a l ó f a s z t !

Szóval kérdező, mivel hasonló helyzetben vagyok, így túl sok jó tanáccsal nem tudlak ellátni, ha tudnám, hogy lehet ebből kijutni, már nem lennék itt. Azt viszont tudom, hogy mit NE csinálj! Semmiképpen ne fogadd meg az ilyen tanácsokat, hogy "légy boldog egyedül és majd rád talál"... én több mint 5 évig éltem ilyen önfeledt boldogságban, de ettől még rohadtul nem talált rám semmi és senki, csak én jöttem rá, hogy valójában becsaptam magam, nem is vagyok boldog hisz engem egy társ tenne boldoggá, nem az h mindenféle alibihobbikkal ütöm el az időt.

A magam részéről inkább azt próbálom, hogy ismerkedem, minél több emberrel, új haverokat szerzek, meg olyan lányokkal is barátkozom ,akik nem jönnek be, csak hogy minél több kapcsolatom legyen, így legalább növelem az esélyét, hogy egyszer tényleg megtalálom az igazit.

2017. dec. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!