Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti belemennétek egy családos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belemennétek egy családos férfival való kapcsolatba ha szerelem lenne első látásra?

Figyelt kérdés

Én nem tudom mit tegyek. Ő minden amire vágyom. Egy gyerekük van.

De egyébként mindegy hogy mit teszek ígyis úgyis szenvedni fogok.


2018. ápr. 15. 16:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
Akkor szenvedj úgy, hogy a gyerekkel és a feleséggel nem toszol ki, és hagyd őket békén. Te is így jársz jobban.
2018. ápr. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
9%
Persze.Egy életünk van,mindenki azt csinál ami jól esik neki.
2018. ápr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
4%
Én kezdtem már ki egy családos pasival és azóta is tart ez a titkos kapcsolat igaz veszélyes, mert könnyen lebukhatunk, de vigyázunk. :) 24/N
2018. ápr. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%
Nem, neki már van családja, gyereke, amit nekem valószínű, hogy nem tudna megadni vagy inkább nem is akarná megadni, szóval ettől csak jobban szenvednék ilyen helyzetben. Tehát nem, nem mennék bele és inkább lezárnám az elején, mint később, mikor már nehezebb lesz.
2018. ápr. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
85%
NEM! Előbb váljon el, ha rossz a házassága, gyászolja el a házasságot. Ha letelt a gyászév, és még mindig akarjátok egymást, el lehet kezdeni randizni.
2018. ápr. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
95%
"szerelem első látásra"... ami idővel úgyis elmúlik. Nem, ne tedd tegyél tönkre egy családot! Tanulj meg uralkodni az ösztöneiden és ne legyél olyan hányadék ember, mint a 3. válaszoló!
2018. ápr. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
25%

Attól függ,hogy hány éves vagy és a közeljövőben mi a célod a magánéletedben.


Persze, egyértelmű,hogy racionálisan mindenki azt mondja, én is,hogy ne menj bele.


De ha annyira megfogott,hogy nem tudsz a gondolattól szabadulni lehet,hogy sosem lesz ilyen szerelem az életedben.


Ha belemész egy ilyen viszonyba vállalnosd kell azt, ami ezzel jár: pl. sosem fog felvállalni, csak akkor lesz Rád ideje ha a munkától/családtól szabaduilni tud, és ez csak arra fog korlátozódni,hogy pár titkos órát kettesben töltötök.


Ha Te ezt így is felvállalnád, akkor akár esélyt is adhatsz Neki.


Mondhatjátok,hogy szemnét vagyok és nem gondolok a feleségre/gyerekre, de ez nem így van. Gondolok, persze, nekem is van gyerekem, párom, és én sem szeretném ha elcsábítaná valaki a párom.

DE: ha a kérdező nem teszi meg ezért, majd megteszi más, hiszen ez a pasi vélhetőleg nyitott egy ilyen kapcsolatra.

2018. ápr. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Nem ajánlatos ilyenbe belemenni, csak szenvedés lesz belőle... tapasztalat...


Köztünk is nagy szerelem volt, de voltak akadályozó tényezők, és nem a neje, hanem a korkülönbség...

A mi esetünkben nem kevés évről volt szó, hosszú távon kezdődtek volna a problémák.

A gyerekeik már felnőttek, szóval nem ők jelentették a gondot.


A titkos találkák és légyottok sajnos idővel felőrölnek majd, mert többre fogsz vágyni.

Mi lesz akkor, ha egyszer csak azzal a válasszal szembesülsz, hogy nem hagyja el a családját...?


Minden szituáció más és más, de ez adott, ő családos és döntenie kell idővel közted és a neje között, ha most egy ilyen kapcsolatra adod a fejed.

2018. ápr. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
83%
Inkább gerinccel szenvedek.
2018. ápr. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem első látásra csak nemi vágy.

Nem mennék bele.

Egyszerűen azért, mert ez nem egy tündérmese, hanem a nagy büdös élet. Inkább kerülném, koncentrálnék másra. Ismerem magam annyira, hogy pár átbőgött este és két hét után kutya bajom nem lenne.

Szeretőként akár évekig is lehet szenvedni mielőtt pof.ára esek. Kösz, nem.

2018. ápr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!