Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti belemennétek egy kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belemennétek egy kapcsolatba csak azért, hogy legyen végre párkapcsolatotok?

Figyelt kérdés

20+ éves lány vagyok, 0 párkapcsolati tapasztalattal. Ennek rengeteg oka volt, főbb vonalakban: elhanyagolt gyerekkor, iskolában lelki bántalmazás, kiközösítés, külsőségbeli problémák, depresszió.

Ezek mind-mind mély nyomot hagytak a lelkemben, azonban ezek ellenére igyekszem nem beleragadni ebbe az állapotba, teszek ellene, hogy jobb legyen, tanulok, jógázom, próbálok ismerkedni, leküzdeni a bizalmatlanságom az emberek felé, kisebb-nagyobb sikerrel.

Most is online ismerkedem egy fiúval, 4 hónapja chatelünk, skype-olunk is hetente. Külföldön él, hamarosan hazajön huzamosabb időre és élő találkozó is lesz. Eddig minden flottul ment, úgy tűnt, hogy normális, rendes, vicces, még azt is felajánlotta, ha élőben is könnyen megtaláljuk a közös hangot, akkor kiköltözhetem hozzá, rövidebb vagy hosszabb időre, segít munkát találni, és a munkakeresés alatt is támogat. Olyan országban él, amelynek a nyelvét beszélem, így azzal nem lenne probléma. Viszont az utóbbi időben kiütközött egy-két rossz tulajdonsága, nevezetesen, hogy könnyen felidegesíti magát piszlicsáré dolgokon, dühbe gurul, és ez engem borzasztóan nyugtalanít, azonosulni sem tudok vele, mert én egy alapvetően békés természetű ember vagyok. Többször volt már erre példa. Arra gondolok, ha jelentéktelen dolgok ezt váltják ki belőle, mi lesz, ha már véresen komoly gondokat kell megoldani. Másrészt, arra is gondolok, hogy kire vagy mire várjak még, akár éveket, továbbra is 0 tapasztalattal. Ahogy múlik az idő, úgy egyre nehezebb ismerkedni 20+ éves szűzként, ez már most is nehéz, de mondjuk ő ebben toleráns, nem is erőlteti annyira a szex témát, mert tudja, hogy mi a helyzet. Tudom, hogy mindenkinek vannak rossz tulajdonságai, és egy párkapcsolat a kompromisszumokról szól, de félek, hogy ez csak a kezdet, és egy kissé idegbajos férfivel sodort össze a sors, és ez a rossz tulajdonsága az idő előrehaladtával majd egyre csak eszkalálódik. Szerintetek mi lenne a helyes döntés?

Köszönöm, hogy elolvastad, és ha válaszolsz!


2018. máj. 19. 10:43
1 2 3 4
 1/36 iamaveryniceguy ***** válasza:
100%

Rövid válasz: az én helyzetemben nem.


Hosszabb: "akkor kiköltözhetem hozzá, rövidebb vagy hosszabb időre, segít munkát találni, és a munkakeresés alatt is támogat"

Én bekakilok az embereken. 4!!-NÉGY hónapja beszélgetsz vele online. Egyszer sem láttad élőben, de már arról beszélgettek, hogy kiköltözöl hozzá 0!!-NULLA tapasztalattal.

Ilyet nem csinálunk. Nem és nem. A legszélsőségesebb esettől eltekintve (odakint feldarabol és eladja a testrészeid) is teljesen rossz ötlet ez.


"könnyen felidegesíti magát piszlicsáré dolgokon, dühbe gurul, és ez engem borzasztóan nyugtalanít"

Ez eléggé kell, hogy nyugtalanítson. Az ilyen embereket baromi messzire el kell kerülni. Nagyon nagyon messzire.


Idegbajos emberrel azonnal meg kell szüntetni bármiféle interaktust.

2018. máj. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem! Nagyon nem.



2 éve vagyok egyedül most jött egy csinos lány, de buta mint az éjszaka. Megbántani nem akarom, mert ő nem kalandra vágyik, viszont átverni nem fogom, és azért sem leszek vele, hogy ne legyek egyedül, mivel tudom, hogy ebben nincs sok jövő.

2018. máj. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 Költőnő? ***** válasza:
100%
Nem. Az okokat már nagyjából leírták.
2018. máj. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
88%
Azért, hogy végre legyen párkapcsolatod, a szomszéd Pistikével menj el fagyizni, ha elhív, ne egy vadidegennel kösd össze egy kis csetelgetés után az életed.
2018. máj. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
51%

Én is 20-on túl találkoztam először szerelemmel. Pontosan lehetett tudni, hogy mi lenne egy kapcsolatunk vége, amit az érzések miatt nyilván pont nem akartam észrevenni. Szerencsére neki volt annyi józan esze, visszautasított. Nem illettünk össze nagyon.


Neked lehetőséged van arra, hogy racionálisan dönts egy kapcsolatról. Én nem mennék bele.


Szexbe viszont simán. Én a helyedben kihasználnám, hogy tapasztalatot szerezhessek. Ha látszik, hogy figyelmes veled, akkor miért ne vele? Egy kaland, ami sokat segít majd a jövőben.


Ellesztek pár hónapot, aztán úgyis elzúz jó messzire, ahova „véletlenül” nem követed őt. Ennyi 😉👌

2018. máj. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
85%

Hát mondjuk ne olyan csávóval kavarj, akivel csak összeköltözéssel lehet tartani a kapcsolatot. :D Kérlek ne haragudj a kacarászásomért, de döbbenetes az a naivság, amivel a kérdéshez állsz. Ha ilyen feltételekkel lehetne csak kapcsolatom, hogy teljesen kiszolgáltatottá teszem magam valakinek egy idegen országban kb. ott szakítanám meg az egész beszélgetést. Francnak se kell ilyen bonyolult kapcsolat.


Ne. Hozd. Magad. Függő. Helyzetbe. Ez az alap.


Próbálj meg magyarországi sráccal ismerkedni. Nagyban megkönnyítené az életedet, ha csak harminc percre laknátok egymástól. Én nem is értem hogy nem szólalt meg benned a vészcsengő és miért hagynál itt csapot-papot egy vadidegen emberért. Egyszerűen ne és kész. :D Még akkor is ezt mondanám, ha amúgy minden szuper, mert szerintem épeszű ember nem alapoz egy költözést négy hónap skypeolásra.

2018. máj. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
80%
#5 Én sem tartanám olyan rossz ötletnek a kalandot, de ezzel a sráccal tutira nem jó ötlet. Láthatóan nagy játékos és már sikerült behálóznia a kérdezőt, bár szerencsére még nem sikerült teljesen elaltatnia az éberségét. Egy ártalmatlan srácnál azt mondanám, hogy üsse kavics, de egy ilyen ravasz rókánál én még ettől is óva inteném a kérdezőt.
2018. máj. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted milyen élményeid lesznek a férfiakkal, ha az első férfi mindjárt egy erőszakos, bunkó lesz?


Én vettem el lány szüzességét 25 éves korában, semmi gond nem volt, évekig voltunk utána együtt. Hidd el, jobb várni egy normálisra, persze azért tenni kell, ne az első full kompromisszumos pasival kezdj (és ezen nem a külsőt értem, hanem a belsőt)

2018. máj. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem mentem bele egy kapcsolatba csak azért, hogy legyen párkapcsolatom, és ezen nem is tervezek változtatni. Esetleg kaland szóba jöhet, de az más.


A te esetedre reagálva 4 hónap chatelés után úgy, hogy számodra nem tolerálható negatív tulajdonságok is kiderültek, borzasztó nagy felelőtlenség lenne ebbe belemenni úgy, hogy itt hagysz mindent és ki is költözöl hozzá. Ezt felejtsd el! Lehet ismerkedni, randizgatni, találkozni élőben, ő is jöhet haza, te is kiutazhatsz 1-2 napra, aztán meglátjátok, hogyan tovább, de gyorsan verd ki a fejedből azt, hogy ki is költözz hozzá máris.

2018. máj. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Azoknak, akik azt nehezményezik, hogy négy hónap chatelés, skype-olás után költöznék ki hozzá: egy hónapig lesz most itthon, az alatt elég sokat szeretnénk találkozni, hogy kiderüljön azért, passzolunk-e mi egyáltalán egymáshoz. Egy hónap való világban történő ismerkedés után azért elég sok mindenre fény derülne, nem? Kezdve attól, hogy működik-e a kémia, hogyan hatunk egymásra, stb. Vagy ezt is rosszul gondolom? Annak, aki azt írta, hogy ne tegyem magam kiszolgáltatottá: pont, hogy ezt szeretném elkerülni a munkavállalással. Csak eleinte támaszkodnék rá, míg nem lesz munka, ez 2-3 hét ha minden jól megy, hiszen nyelvtudással gyorsan munkához fogok jutni szerintem. Én azért mennék, hogy közben pénzt is keressek, nem rajta akarok élősködni. Arra reagálva, hogy mért hagynék itt csapot-papot: nem véletlenül írtam az elhanyagolt gyerekkort, a családommal rossz a kapcsolatom, mondhatni, hogy egy bántalmazó családban nőttem fel, erőszakos apával, rájuk nem igazán számíthatok, igazából a környezetemben senkire se, és a jobb pénzkeresési lehetőség is tetszik, most is anyagi problémáim vannak.

Egyébként, ha nem működnek kint a dolgok, felmondhatok és ugyanúgy hazajöhetek ahogy ki is mentem, nem? Mégis mit tehet velem, elveszi az útlevelem, mint a filmekben, vagy mit, bezár a szobámba?

2018. máj. 19. 19:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!