Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az exem az elmúlt hetekben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az exem az elmúlt hetekben többször is chat-elt velem órákig, akkor karácsonyra miért nem tudott írni legalább egy mondatot?

Figyelt kérdés
Én nemrég megköszöntöttem őt szülinapján. Ja és régen ő dobott engem.
2019. jan. 1. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
honnan tudjuk?
2019. jan. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi vagyok a véleményekre.
2019. jan. 1. 13:37
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha nincs közös gyermeketek, vagy közös vállalkozásotok, akkor egyáltalán nem kellene beszélni az exszel. Azért nem írt karácsonyra, ès azért is dobott, mert NEM SZERET TÉGED. Innentől kezdve kár a gőzért.
2019. jan. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3-as, teljesen igazad van!
2019. jan. 1. 13:53
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az ünnepek előtt magányos volt, és ezért beszélgetett veled, aztán már elterelődött a figyelme, mert jöttek az ünnepek, már nem kellettél ahhoz, hogy jobban érezze magát, magyarul használt. Felejtsd el az ilyen embert, és ne kommunikálj vele, jobban jársz.
2019. jan. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Vagy pontosan tudja,hogy te neked ez többet számítana mint egy sima karácsonyi üdvözlés. Aztán most ott kaparnád az ajtaját. Az egész kérdésedből kitűnik,hogy számít neked,vágytál volna ha lelkileg "felizgatott" akkor lesz is valami. Lehet a beszélgetéseitekből feltűnt neki valami...
2019. jan. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ott volt a csaja és nem akart lebukni.
2019. jan. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nincs csaja.
2019. jan. 1. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!