Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Német férfiakkal van valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Német férfiakkal van valakinek tapasztalata? Milyenek párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tudom tudom, német férfiak nem egy homogén massza. De hátha tud valaki néhány hasznos gondolatot azt megköszönném

2019. jan. 7. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Német olasz francia,skandináv,europai ,amcsi stb tiszteli a nőket,társként kezelnek.. Jobb mint a magyarok 80% ahol csak eldobható csere mosónő ágybetét leszel,a férjem olasz,klasszisokkal felette áll a magyar pasiknál akikhez volt szerencsém...

40N

2019. jan. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Gyépésmérnök ***** válasza:
13%

#1:

Tudjuk, az olaszpashee milyen menő, ő 40 évesen is a MAMMÁval lakik, de az magyar az már 20 évesen költözzön külön, ugye? :)

2019. jan. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13%
Na ja,hogy jobbak.Több pénzük van,és mint tudjuk,a nők nem szeretik a pénzt.
2019. jan. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Inkább az "olaszpashee" mint a tehénqúró magyar, aki a bajban nem áll ki melletted, amint lehet eltakarodik, csak leszólni tud, csak házvezetőnőnek tart.

Mellesleg pont olasz-német a párom, mérföldekkel jobb mint bárki akit eddig ismertem, pedig sosem adoniszokkal kezdtem.jöhet a szokásos nulla.

2019. jan. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Gyépéske én keresek többet nőként minek kelenne más pasik pénze ma már értelmes nő dolgozik nem lehet sakkban tartani aprópénzzel,ja és külön élünk kölföldön,de az anyukája is értelmesebb mint sok magyar nő akik 30 40 éves tejszivókat nevelnek akikre oriásbabyként egy pelenkázást nem lehet rábizni .

40N.

2019. jan. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Nekem cigány az élettársam, de sokkal jobban megbecsül, mint egy elkényeztetett magyar pasi, aki csak anyapótlót és bio takarítógépet látna bennem.
2019. jan. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Klasszisokkal normálisabban állnak a nőkhöz a külföldi férfiak. A magyar férfiak 80%-a kicsinyes szarf!szú sumák pö!cs.
2019. jan. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hogy én mennyire szeretem a sok antropológus szakértőt akik fentebb válaszoltak, hogy a külföldi pasik jobbak, mint az itthoni srácok és az itthoni nők pénzéhesek, de persze csak mosógépnek vannak nézve, mert itt minden faszi tehénkúró, vagy várjatok, micsoda?


Jobb lenne ha nem tennétek ilyen meggondolatlan állításokat mindennapi tapasztalatok alapján különböző kultúrákról, népcsoportokról nemi különbségek szerint, mert ezek nem helyénvaló, korrekt válaszok, ráadásul csak

viszályt szülnek. Nem áll szándékomban ezzel senkit megbántani, elnézést ha valaki így érezte.


Kedves kérdező, bár azt tényleg tudjuk, hogy a kulturális különbségek fogalma igenis létezik, de választ adva a kérdésedre: nem igazán emelhető ki jelentős kulturális különbség a német férfiak között a párkapcsolatban, amely tényleg számottevő lenne. Persze élnek sztereotípiák és biasok erről is, de én és szerencsére nem csak én mondom azt, hogy az a biztos ha egy adott személyt próbálsz megismerni. Pusztán amiatt, hogy a személyiségfejlődésre, ezáltal az adott párkapcsolati viselkedésre és stílusra számos egyéb tényező van hatással az etnikum és biológiai nem mellett!


Remélem sikerült valamennyire hasznos választ adnom.

2019. ápr. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!