Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ismerkedjek egyetemi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek egyetemi szaktárssal, ha?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy van egy srác, akit úgymond kinéztem magamnak. Egy szakon tanulunk, így értelemszerűen vannak közös óráink és sokszor látom. Ugyanakkor a szemináriumokon pont külön csoportokban vagyunk, az előadásokon pedig viszonylag sokan vannak (nem nagyon lehet válogatni, hogy ki mellé ülsz le és előtte-utána is elveszik az ember a tömegben, illetve általában mindenki a saját kis baráti körében várakozik), úgyhogy eddig nem volt alkalmam személyesen, kettesben beszélgetni vele. Tetszik és az eddig látottak/hallottak alapján szimpatikusnak is tűnik, úgyhogy szeretném megismerni és akkor kiderül, hogy mégis mi a helyzet. Viszont nem tudom, hogy hogyan...


Az egyik problémám az, hogy tényleg nincsen köztünk semmi kapcsolat, amire lehetne építeni. Az is lehetséges, hogy neki halvány lila fogalma nincsen, hogy ki vagyok. Könnyebb lenne, ha pl. már beszéltünk volna vagy megkereshetném valami ürüggyel, de így lehetséges, hogy csak bizarr, furcsa és ijesztő lenne, ha csak úgy semmiből előbukkannék.


Nagyon közös program sem jut eszembe... Ő külföldi, amivel alapból nincsen baj, mert csomó külföldi van a szakon és együtt járunk órákra, beszélgetünk stb., tehát itt így nem vagyunk elszeparálva egymástól. Viszont az egyetemi programok (amiből eleve kevés van és az is inkább ivós) mindig külön vannak a magyaroknak és a külföldieknek.


A másik az, hogy lányként nem is igazán tudom, hogy hogyan kell ennek nekifutni... Nem akarok sem ijesztően nyomulós, erőaszakos és ribis sem lenni, de azért azt szeretném, ha venné a célzást és értené, hogy nem a jegyzetére pályázom.


2019. jan. 9. 00:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Barátkozz össze vele. Használd a fantáziád, és légy őszinte, mutasd ki az érdeklődésedet a személye iránt! Nem kell ajtóstul rontani a házba. Az is lehet, hogy van valakije, vagy megismerve nem is fog tetszeni annyira. De ha szabad, és kölcsönös a szimpátia, akkor úgyis alakulni fog a dolog.

És ne feledd: mindig a nő valaszt! 😏😏

2019. jan. 9. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!