Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtudtam hogy az alkalmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam hogy az alkalmi partnerem sokkal idôsebb mint amennyinek eloszor mondta magat. Kérdore vonjam hogy miert?

Figyelt kérdés

Sejtettem hogy idosebb es kerdezgettem kd folyamatosan hol viccesen hol komolyabban, es biztositottam hogy nekem nem problema a korkulonbseg, ezert nyugodtan elmondhatja. Mindig csak annyit mondott hogy 44 de nekem ez mar az elejen gyanus volt mert en kb 50 nek neztem. Nagyon sokat dohanyzik ezert ugy voltam vele hogy ok, lehet hogy emiatt oregedett igy meg.


Par napja viszont amikor kiment a furdoszobaba beleneztem az irataibs es kiderult hogy 56 eves. Kicsit sziven utott mert nem egy par evrol van szo. Ugy erzem hogy o az alkalmi kapcsolatunkat komolyabbra akarja forditani mert egyre tobbet ir es es akar talalkozni es megkert hogy mas ferfiakkal ne talalkozzak. Lehet hogy en is adnek az egesznek egy eselyt de nem latok benne jovot, szamomra ez csak szorakozas es jo tarsasag.


Ennek ellenere elmondjam hogy tudom az igazat es szeretnek arrol beszelni hogy nem volt szep dolog hazudni?


24/L



2019. jan. 9. 01:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem itt nincs miről beszélni. Ez nem egy apróság, hogy 39-nek mondta magát 40 helyett, hogy kiadja a kereső, és utána bevallja.

Úgy meg hogy akarja, hogy több legyen köztetek, ha erről is hazudik? És miről még? A végén azon se csodálkozz, ha kiderül, hogy nős.


Biztos elmondanám neki, hogy kicsit zavart már eleve a kora is, mert a 44 se kevés, de az még jobban zavar, hogy a korához képest ennyire rosszul tartja magát, és 10 évvel idősebbnek néz ki.

(Mondjuk én válogatósabb vagyok, már olyannal se jövök össze, aki dohányzik.)

2019. jan. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
42%
Jaj, hagyjátok már a trollt. Dög unalom már ez a korkülönbség + ki hány évesen öreg téma, váltsatok már.
2019. jan. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
24%
2! 40 éves öregnek néz ki??? Hol élsz? A baráti társaságom 40 feletti és nem öregek!
2019. jan. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
33%
Ha csak szexre kell és abban jó, akkor mit számít a kora?
2019. jan. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
26%

Az alkalmi csak alkalmi partner. Nem komoly párkapcsolat. Miért kellene egy szexpartnernek őszintének lennie? A legtöbben van felesége, eltitkolják. Sőt a női szeretök is füllentenek.

10 év múlva számítani fog hogy hazudott? Emlékezni se fogsz rá.

2019. jan. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
31%
Ha alkalminak tartod, akkor mit akarsz még? Nem számít, hagyd a picsba
2019. jan. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
57%

Hát én is azt mondom, tök mindegy ki mennyi idős.

Nekem mindíg is extrém korú bnőim voltak hozzám képest.

Mikor 20 voltam, egy délután megismerkedtem egy Gregor B. kottára ikertesvér szépségű NŐ-vel, aki 31 volt. Este felmentem hozzá, ott is ragadtam 4,5 évre :-)

A következő meg úgy 36-nak nézett ki, én voltam 27, annak idején válogatott fútó-atléta volt, atomszép. Már 3 hónapja együtt laktunk, én még nem tudtam hány éves. Ő meg egy vacsora közben mondta, hogy mostmár megmondja a frankót, ok mondd, erre ő : 48, én meg ettem tovább és kész, vagyis nem érdekelt, imádtuk egymást és kész. Atomszép állagú volt minden, melle-dekoltázsa-lába-karjai, egyszóval hibátlan. 6 évig éltünk együtt.

Most vagyok 52, az elmúlt 3 évben volt egy stabil 19 éves bnőm, akivel imádtuk egymást, ő is engem. Az anyja is hulla jófej volt, imádott engem, mert boldoggá tettem a lányát stb stb. Jaaa, és 176 magas, szőke, 48kg, gyönyörű volt. Csak utált mindent ami "tömeg". FB-Twitt-Insta stb stb, no bulizás, no éjszakajárás, no gigatetkók és stb stb, nem ezek voltak a fontosak. Hanem a 2-3 órás szeretkezések, habfürdő-pezsgő, stb.

Sok séta-wellness-szép vacsorák (nem plázában), ezek igen, voltak. Jaaa, és bocs, kőgazdag volt, vagyis nem az én vélt vagy valódi vagyonom volt a fontos.


Szóval ez a korkülömbséges hülyeség tényleg hülyeség. Aki meg elitéli, az meg nem magának él, hanem a külvilágnak (jaaj mit szólnak majd), meg hú de ciki stb stb.

2019. jan. 10. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Egyetertek utolso, es mindenkinek koszonom a valaszokat. Mint mondtam nem a korkulonbseg bant hanem az hogy nem mondott igazat es ennek ellenere ugy tunik olyan jellegu viszonyt akar amihez fontos lenne a bizalom.


Tenyleg nem ertem hogy mire fel ez a sok rosszindulatu komment amikor nem is tettem utalast arra hogy gazdag lenne stb. Csak a hazugsagrol volt szo ami szerintem viszonytol fuggetlenul nem szep dolog.


Ha feljon a tema akkor lehet megint rakerdezek de nem fogok veszekedest kezdemenyezni vagy felelossegre vonni.

Koszi a velemenyeket

2019. jan. 10. 16:02
 19/19 anonim ***** válasza:
0%

Tudod kérdező, az a baj, hogy a neten általában mindenhol 80% a beszólás-lekostolás és 20% a normális válasz, vagy komment.

Példaértékű :

A sarki boltban minden nap vesznek egy tejfölt. Atomfinom és ezt nem irja le senki.

Namármost ha sarki boltban utána egy hétig nincs tejföl, mi történik ?

Azt rögtön leirják : ez a sarki bolt milyen szar, már egy hete nincs tejföl.


Kb ez van.

2019. jan. 13. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!