Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor azt mondják hogy ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor azt mondják hogy ennyi idősen miért nem volt barátnőd miért csodálkoznak? Szerintem 24 év nem valami sok idő, olyan mintha egy csecsemőtől elvárnák a szoba tisztaságot

Figyelt kérdés

2019. jan. 9. 09:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
De ő megérte a 20-at és nem 60 évesen akarja majd behozni amit 18 évesen kihagyott.Bár ahogy itt elnézek egy két kérdést 18-24 éves kor között,sőt 30 évesek is, még tùl sokat nem hagyott ki Terhesség,többszörös félredugaszolás,terhesség dtb..
2019. jan. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
76%

Mondják, hogy okos, intelligens, későn érő emberek mind, akik még huszonévesen is itt tartanak.


Hát a kérdező a válaszai alapján eléggé egy fogyatékos, ha megfigyelitek.

2019. jan. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Intelligens vagyok csak azt mondtam hogy 24 évesen család alapítás korai
2019. jan. 9. 10:08
 14/16 anonim ***** válasza:
Kinek mi a korai. Nem vagyunk egyformák, lehet te 30 évesen érsz oda, mint egy veled korabeli érett 24 éves. Mert igenis van aki ilyen idősen megérett a család alapításra, szóval ne magadból indulj ki kérdező.
2019. jan. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Tehát azért, mert neked korai 24 évesen családot alapítani más hülye, mert akkor alapít?
2019. jan. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Inkább olyan, mint amikor 7 évesen még pelenkát hord egy gyerek, és nem érti miért kéne neki a wc-t használni, de kikéri magának, hogy az osztálytársai kinevessék emiatt.
2019. jan. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!