Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Utána számoltatok már mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utána számoltatok már mennyit költötök életetek párjára (a nőtökre) egy életen át?

Figyelt kérdés

Ajándék, ruha, cipő, lakhatás, rezsi, idő, stresz, gyogyszer, orvos, autó, nyaralás stb. minden ami pénzben kfejezhető

Nektek mennyi jönne ki összegben?


2019. jan. 11. 12:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
85%
Kérdeztem a pasim, ....már egy órája számol xd
2019. jan. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
23%
Én csak rövid ideje vagyok kapcsolatban, de december közepétől február végéig elég sok jön ki, mert akkor van a karácsony, újév, rokonoknak ajándékot venni, meg egyébként külföldi, és nekik is ilyenkorra esik 1 olyan ünnep, amit csak abban az országban ünnepelnek, de ha lefordítjuk magyarra a nevét, akkor a névnapja is februárra esik, utána meg ott van a Valentin-nap és a születésnapja, szóval így kb. megszakadok, szinte minden héten kell venni valami apróságot :D Meg nem is igazán az anyagi érték a lényeges, én sem gyűjtöm a számlákat, hanem elmenni, megvenni, kitalálni, hogy kinek mit is kellene pontosan, ez idő és energia, de ha valaki fontos, akkor nyilván rászánom. Viszont tényleg elég speciális helyzetben vagyunk, szóval lehet, hogy legközelebb már kellene vinni ebbe az egészbe valami rendszert több tapasztalattal.
2019. jan. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
89%

Nem tartom számon nem is érdekel.

Ajándékot szinte soha nem veszünk néha meglepem valami aprósággal.

Ruhát cipőt magának veszi.

Rezsit meg háztartási cuccokat kb felesben fizetjük.

Időt sokat fordítok rá de ez szerintem alap, stresszelni nem szoktam miatta inkább megnyugtat mindig.

Gyógyszert ritkán veszünk ha nagyon szarul van akkor el szoktam szaladni venni neki valamit.

Kocsijára akkor költök ha azzal megyek valahova és visszatankolom amennyit megyek.

Nyaralásra meg utazásra sokat költünk szeretünk utazgatni. De egyikőnk fizeti mondjuk a szállást másik meg a kaját vagy a benzint.

Kb ugyan annyit költünk szerintem egymásra de ezek természetes dolgok.

2019. jan. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Anyádra mennyit költött apád?

Tudod, kérdező, ezerszer leírhatjuk, mozdulj ki az utcára, beszélgess emberekkel élőben, ne amcsi filmekből tájékozódj. Egy átlagos nő dolgozik, van tb, stb.

2019. jan. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
78%

Kíváncsiságból igen, kiszámoltam.


Fix költségek szingliként is lennének, sőt, sokkal drágább lenne egyedül élni, így ezeket (kaja, rezsi, stb) nem számolom bele, inkább spórolásnak veszem.


Ajándék: nem igazán ajándékozunk, max szülinapra egy párezer forintos dolgot. Eddig a legdrágább ajándék 20.000 ft-os volt, amit vettünk egymásnak. (Akkor én is meg ő is ilyen összegben ajándékoztunk) Évfordulóra közösen veszünk valamit magunknak, egy társasjátékot vagy hasonlót, kb 10.000 ft értékben, karácsonyra nem ajándékozunk, névnapot abszolút nem is tartjuk. Néha "ok nélkül" meglepjük egymást valami filléres aprósággal.


Ruha, cipő: mindenki magának fizeti.


Lakhatás, rezsi: lsd feljebb.


Idő, stressz: nem igazán értem, ezek hogy jönnek a költségekhez.


Gyógyszer, orvos: én szedek háromféle gyógyszert, magamnak fizetem. Ő vitamint szed csak, fizeti magának. Orvoshoz ő mászkál többet (van egy krónikus betegsége), de az ingyen van (TB).


Autó: párom autója, ő költ rá, őszintén szólva nem tudom, hogy mennyit, de nem sokat. Mivel autószerelő, ha valamit kell csinálni rajta, az ingyen van (főnöke sokszor nem kéri el az alkatrész árát, a munka meg evidens, hogy ingyenes, hisz magának csinálja, legtöbbször az én segítségemmel), tankolni meg nem kell olyan sokat, nem használja túl sokat az autót, 1-2 havonta egyszer megyünk vele 5 km-nél többet.


Nyaralás: évente egyszer elmegyünk kettesben nyaralni, meg egyszer barátokkal, ez fix, és általában valami világvégén az erdőben való sátorozást jelent, szinte ingyen. 1-2 évente kifogunk valami jó ajánlatot, figyeljük az utazómajmot és a hasonlókat, olyankor megyünk külföldi útra, de nem érezzük létszükségletnek, csak akkor megyünk, ha tényleg jó áron találunk valamit.


Egyéb: Van egy dobozkánk, abba dobunk be minden hónapban fejenként 40.000 ft-ot, ebből fizetjük a közös szórakozásainkat (alkalmankénti mozi, étterem, színház, néha valami kiállítás, nem költjük el havonta az egész összeget, ami megmarad, azt gyűjtögetjük, kijön belőle a fentebb említett utazás, illetve van félretett pénzünk.)


Költséghatékonyak vagyunk, a legtöbb szabadidőnket olvasással, túrázással, főzéssel, kertészkedéssel, barkácsolással, ilyesmikkel töltjük. A túrafelszerelésünk talán drága volt, de pár évre le van tudva. Talán a társasjáték a legdrágább hobbink. :D

2019. jan. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Semennyit. Ha nem számolunk bele olyat, mint egy-egy kávé.
2019. jan. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
73%
Elég szarrágó kicsinyes dolog ilyeneket szàmolgatni.
2019. jan. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
15-ös vagyok, szerintem a kérdésre válaszoltam, mi nem hasznos akkor abban, amit írtam?
2019. jan. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

És miatta mennyit költ a nőd?

Tudod, a nők is dolgoznak és sokan jobban keresnek mint te, de az egész biztos hogy normális mem fog veled összejönni. Vegyél guminőt lúzerke.

2019. jan. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
73%
Majd annak is számolj utána, hogy életed nőke az életéből hány tíz évet töltött ep azzal, hogy neked minden nap meleg étel kerüljön az asztalja, hogy tiszta alsógatya legyen a fiókodban és hogy jólnevelt gsereketek legyen.
2019. jan. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!