Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő, aki tetszik nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő, aki tetszik nektek közölné, hogy csak akkor jön össze veletek, ha leszoktok a dohányzásról, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

2018. dec. 25. 16:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
En nem szólnék le!
2018. dec. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
19%
Kőzölném vele, hogy nem ismer mert nem dohányzom.
2018. dec. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
38%
Nem jönnék össze dohányzóval, de sose kérnék arra egy dohányzót, hogy szokjon le miattam, sőt, ha valaki ezt felajánlja, elhárítom, hogy miattam ne szokjon le, ha le akar szokni, azt tegye maga miatt, de fogadja el, hogy én dohányzóval nem kezdek. Ha tőled ilyet kér valaki, nem is te érdekled igazán.
2018. dec. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
NAGYON kellene, hogy tetszen.
2018. dec. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
13%
Keresnék olyat, aki a hibáimmal együtt elfogad.
2018. dec. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
20%
Nő vagyok ugyan, és már nem dohányzom rendszeresen, de ez a fajta zsarolás nem tetszene semmiképpen. Ha önszántadból(!) szoksz le a kedvéért egy már stabil kapcsolatban, mert tudod, hogy nem szereti/aggódik érted, az más helyzet.
2018. dec. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
16%

Elköszönnék. Ha le is szoknék, mennyi idő után minősülne neki leszokásnak? Szerintem elunná, aztán hanyagolnánk a témát.

32/f

2018. dec. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
30%

Az a nő még nem született meg, aki nálam zsarolással bármit is elérne.

Másrészről, aki nem dohányzik, utálja a cigiszagot, miért akar össze jönni dohányzóval? Ez gyorsan kiderül és búcsút kell inteni.

2018. dec. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
30%
Nem dohányzom, de biztos nem jönnék össze ilyen nővel.
2018. dec. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Azt mondanám semmi akadálya!

Mivel nem dohányzom XD


De fordítva, én nem kérnék már senkit hogy leszokjon.... Egyéni szoc. probléma ha nem látja valaki hogy a dohányzás súlyos gondokat okozhat.

2018. dec. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!