Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ki csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ki csinálja jobban - aki 20-23 évesen már családot alapít, vagy aki inkább vár ezzel 25-35 éves korig, és addig inkább diplomát szerez, utazik sokat, élményeket gyűjt, karriert épít?

Figyelt kérdés

2019. jan. 11. 19:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel az élet ennyire egyszerű, ezért megírom neked az ultimate választ.

Az csinálja jobban, aki boldogabb. Ennyi.

2019. jan. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Nokent aki var vele mert barmit csinalsz, az a terhesseggel es otthonlet-tel lenullazodik. Plusz talan erettebb is kicsit, ha kesobb vallal gyereket.
2019. jan. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
Még az egyetemen is volt olyan tanárnőm, aki korán szült, mégis szerzett később phd fokozatot is. Egyik barátnőm is 20 évesen szült, később szerzett végzettséget, és még mindig fiatal volt karriert építeni. A nővérem is fiatalon szült, a gyerek 3 éves korában indított vállalkozást, ami a mai napig nagyon sikeres. De egy csomó ellenpélda is van. Én pl. a gyerek előtt és a gyerek után is szereztem végzettséget, és az utazásban sem akadályozott soha a gyerek.
2019. jan. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
2 dik. Az első 90% válás lesz.. Mert beleszülnek egyből egy akármilyen szarba.. 1 két évesbe minek gyerek,kettesben kéne élni évekig alapozni élvezni megismerni egymást,élvezni a kettest. Aztán 8 általánossal gyerekkel mihez kezd egy nő.. ÉS van aki meddő v nem akar egyáltalán szerencsére nem kötelező a gyerek.
2019. jan. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Mindkét esetben lehet felelősségteljesen és felelőtlenül is gyereket vállalni.
2019. jan. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
19%
Az egyetemen több kisgyerekes csptársam is volt, számukra erős motiváció volt a gyerek/gyerekek -jobb fiztés biztosabb előrejutás stb- és gondolom érettebben is gondolkodtak éppen a szülőségből kifolyólag.
2019. jan. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem az csinálja a legjobban, aki célokat tűz ki, próbálja őket megvalósítani, mellette éli az életét és úgy alakítja azt, ahogy neki a legjobb.
2019. jan. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nő az előbbit, férfi az utóbbit, ha azt nézzük hogy saját magának mivel tesz a legjobbat.
2019. jan. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%

Nagyon örültem volna, ha fiatalon lehetek anya, de úgy tapasztalom, hogy a pasik manapság még komoly kapcsolatot sem akarnak, nemhogy gyereket.

Aki normális, azt már 14 éves korukra elhappolták előlem céltudatosabb nőtársaim.

Szerintem régen ez is jobb volt, most lehet 50 évesen babázni a többségnek. Már ha egyáltalán összejön a baba.

2019. jan. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyire szűkítve van a kérdés akkor az aki vár. Nem tartom jó ötletnek a túl korai gyerekvállalást és ilyenkor az esetek többségében nincs is megfelelő háttér.
2019. jan. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!