Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor ez ennyi volt?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nemrég találkoztam egy lánnyal, és beszéltünk csak úgy pár percet mert várakoztunk valamire, és hát nekem megtetszett na . És felvetem iwiwen, mert hát más nem jutott eszembe (tudom személyesen a legjobb, eszemben is volt csak soká ugrott be, hogy valamit akarok még mondani, és nem tudok egyenlőre személyesen, és később is valószínű, hogy személyesen nem lenne rá alkalom, mert fősulin nem egy szakra járunk) . Szoval felvettem az egyik közösségi portálon, írtam neki üzenetet, de ilyen ártatlan kis szösszenetet, hogy ő az aki?... Meg még kérdeztem valamit , de erre az utolsóra meg nem válaszol. Na most akkor erről ennyit? Azóta viszont már volt fent, és elvileg el is olvasta a dolgot.

21F


2010. jún. 29. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
ezek szerint le sem sz@r
2010. jún. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen, ennyi .
2010. jún. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Végül is sejtettem, de akkor az ember mégis hogyan ismerkedjen ? Nemrég beszéltem egy lányismerősömmel, hogy is idézzem, hogy ne legyek olyan nyers... na szoval van egy srác aztán le "csúnyázta"( a srác az ismerősömet) :) csak rosszabb szót használt. Na már most eleve ilyet mondani egy az egyben egy lánynak bunkóság, ilyet agyoncsapni kéne. Én meg mondom neki, de attól még bejön neked nemde? ő ezt gyorsan le is tagadta... , meg hogy nem attól lesz valaki jó pasi, mert hogy néz ki, hanem mit tesz... Na hát ezen kicsit meglepődtem XD "kicsit" mert ez az amit mondanak, és közben teljesen az ellenkezőjére gondolnak XD Egyébként ez a gyerek ez a tipikus "jó skac" -nak képzelem magam stílus ő a raj gyerek... Ettől lesz valaki jobb? Míg én akit máshogy neveltek, én tisztelem a nőket meg minden... nekem meg le van ejtve a fejem? Pedig nem vagyok olyan rasnya.. (haverom mondta, valami csaj rendesen besértődött, hogy nem köszönök neki, mert látásból ismerem XD aztán meg hogy teljesen jóképű vagyok... jó ez régen nem így volt, de már így van és pont) És mégse jön össze a dolog.
2010. jún. 29. 14:38
 4/6 A kérdező kommentje:
Szép hosszú lett bocs, csak le kellett írnom.
2010. jún. 29. 14:39
 5/6 anonim ***** válasza:

"Míg én akit máshogy neveltek, én tisztelem a nőket meg minden... nekem meg le van ejtve a fejem?"


Igen, így van. Nyugi, majd betör az élet.

2010. jún. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sztem azt a csajt felejtsd el. Ha nem ír vissza akkor ennyi. Én is hasonlóan jártam, nem írt vissza a srác. Ne add fel lesz aki rád vár, én már így fogom fel. Azt veszem észre h a mai férfiakból hiányzik a férfiasság. Sztem egy nőnek jól esik ha meghódítják, kezdeményeznek, de ne legyen tolakodó. Kitartás a csajok nem a tapló nagyképő srácokat szeretik.:) (legalábbis magamból meg az ismerőseimből kiindulva, én se vok csúnya mégse jön az igazi :S :) )


Nina 19/L

2010. jún. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!