Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi lábfetisiszta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi lábfetisiszta?

Figyelt kérdés

Én is szeretem női lábat, na de hogy nyalogassam vagy azzal verjem ki? :S:S:S:S ez enyhén szólva is túlzás. Egy láb lehet szép sőt nagyon szép is, de egy talpra kiverni és hasonlók? :S pf

Miért van ennek most akkora divatja?


2010. jún. 29. 14:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%
Kb azért , mert egyre több buz! van mostanában , divatból.
2010. jún. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem divat kérdése, okoska.
2010. jún. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ne okoskázz más vaálszolókat hanem válaszolj ha tudsz, okoska
2010. jún. 29. 17:40
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát tessék. Hogy miért van ennyi, azt senki se tudná megválaszolni, de az tény, hogy mindenki másra indul be, sokan például erre. Nincs ebben semmi rossz vagy fura, ennél sokkal durvább dolgokról esik szó ezen az oldalon is egész gyakran.
2010. jún. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi az ezúttal értelmesre sikerült választ! tudom hogy vannak durvább dolgok is, de mniden 2. kérdésnél ilyenbe botlik az ember...mintha most ennek lenne divatja
2010. jún. 29. 20:29
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy "divatja" lenne, inkább van egy vagy kettő kitartóbb egyén, akik rengeteg kérdést dobnak fel a témában.
2010. jún. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincs igazatok. Nem divatból van, mert pl. aki "divatból" bu.i, az nem az. Ezek születési dolgok. Aki lábas, az mindig is az volt. És nem volt szerintem sioha kevesebb, csak kézenfekvő ezen a fórumon anonim módon érdeklődni. HA végignéznél az utcán, és belelátnál a férfiak fejébe, rengeteg ilyet találnál, más dolog, hogy aki ilyen, az sose beszél róla. Egyszerűen itt lehet felvállalni. Mindig is ennyien voltak.

És szerintem maga a dolog azért alakul ki, mert a lábat is takarjuk. Valamiért erotikus, mint minden, amit takarunk, nem? Hisz cípő van rajta, nem láthatjuk normál esetben sokkal többször, mint a mellet... najó ez túlzás, de a lényeg, hogy valaminek az eltakarása szerintem tudat alatt vágyat ébreszt. Plusz a talp hihetetlenül érzékeny, kézenfekvő, hogy valaki játszadozik vele. Egyébként kérdező, tulajdonképpen miért zavar ez téged? Ezt nem értheti az meg, aki nem ilyen. Fogadd el, hogy másnak vannak fura dolgai. Szerintem nincs benne semmi.

2010. aug. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hááát,kérdező...,Te nem vagy egy vérbeli lábfetisiszta!Vagy elég lájtossan nyomod!!Egy jó kis footjobnál nincs is jobb,é stermésztessen hozzátartozik hogy nyalogatom a talpát és szopogatom a lábujjait is egy nőnek!Nin cs ebben semmi..,és ez nem egy divatirányzat mint a buz.iság!! 28F
2010. aug. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 08-24 11:34



Abzsolút egyetértek Veled,és a kérdező azért nem érti ezt meg,hogy miért jó nyaolgatni,meg talppal kiverni,mert nem is lábfetises csak egy eltévedt tulok!

2010. aug. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Ezek születési dolgok. Aki lábas, az mindig is az volt"

Aki ezt írta teljes mértékben igaza van...

én pl 6 éves korom óta bukom a lábakra... sőt néhány barátom állítása szerint már az óvónéni lábát is én imádtam a legjobban maszírozni az óvodában:D ezek már rég voltak...

18/f

2012. aug. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!