Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves nő és 46 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves nő és 46 éves férfi kapcsolatáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Igaz szerelem. Házasság, család, gyerekek is szóba jöhetnek.

Így is nagynak számít a korkülönbség, ha van közös jövőképük?


2019. jan. 14. 15:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%

Azt én honnan tudjam, hogy nekik van-e közös jövő képük? :D

32/f

2019. jan. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%
sugar daddy
2019. jan. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
70%
Nem a jövőképtől függ, hogy nagy-e a korkülönbség vagy nem. Ha nem érdekel titeket mások véleménye vagy hogy megnéznek az utcán és így vagytok boldogok, akkor nincs itt kérdés.
2019. jan. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
58%

Ha itt azt mondjak nem, akkor feladod?

Az a velemenyem, hogy minimum ot evet huzzanak le egymas mellett es csak utana tervezzenek barmi komolyat, de ez az abszolut minimum, ugyanis a lany eppen csak nagykoru lett. Ha nem lesz belole semmi es szakitanak akkor meg olyan mindegy, hogy hany eves ferfival volt kapcsolatban a fiatal felnott evei elejen...

De nem is ertem amugy... Egy korodbeli fiuval is mar a hazassagot tervezned vegzos gimiskent? Tamogatom a komoly kapcsolatokat, de ez inkabb tunik romantikus almodozasnak, mint felelos tervezesnek.

2019. jan. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%

Igaz szerelem....😆🤣 Hogyne, főleg 46 évesen.

Amíg csak összejárnak dugni, addig nincs vele baj. A probléma ott kezdődik, amikor ebből házasság és gyerek lesz. Amelyik 46 éves, érett férfi ezt megteszi egy 18 éves tinivel, az nem szereti őszintén.

És 99%, hogy pár éven belül vége, de a gyereket nem lehet visszacsinálni.

18 évesen egy tini akkor ugrik ilyenbe bele, ha el akar otthonról kerülni. Aztán ők sírnak itt is, hogy a házassága xar, de nem tud kilépni, mert ott a gyerek, a szüleivel x éve nem tartja a kapcsolatot, nincs munka, nincs jövedelem, brühühü.


Szóval ha szeretitek egymást, akkor nem akarjátok elcseszni egymás életét, és csak dugjatok tovább, de gumival.

2019. jan. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
Az a véleményem, hogy hiába hiszi magát valaki nagyon érettnek, felnőttnek és befolyásolhatatlannak 18 évesen, nem az. Én is ezt gondoltam magamról és én sem voltam az. Mindenki ezt gondolta és senki nem volt az. Felnőtt fejjel már pontosan látom, hogy mennyire könnyen hálózzák be esetenként családos, apuka korú pasik a naiv, feszes tinilányokat és ígérgetnek nekik válást, családot, gyerekeket, nekik pedig ez nyilván nem tűnik fel, mert fürdőznek a figyelemben, amit a saját apjuktól nem kaptak meg. Azt is gondolom, hogy egy komoly, lelkileg érett, kiforrott értékrendű 46 éves férfi a saját korosztályában, vagy legalábbis felnőtt nők között keres párt, nem tinilányokra hajt, mert egy egészséges felnőtt érzi a generációs különbséget és korban is megfelelő nő társaságára van igénye, nem egy olyan lányéra, aki a lánya lehetne. Még azt is gondolom, hogy ugyan támogatom, ha valaki mindenképpen családot, gyerekeket szeretne, viszont erről nem 18 évesen kell gondolkozni és pucér seggel teljes mértékben, anyagilag és lelkileg is a párodra/férjedre hagyatkozni, mert nagyon hamar nagyon rossz vége lehet a dolognak, ha 10-15 éven belül mondjuk valami egészségügyi problémája lesz vagy ne adj' Isten lelép a pasi, te meg ott maradsz egyedül, maximum egy érettségivel vagy szakmával, kisgyerekekkel vagy kiskamaszokkal.
2019. jan. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
86%

"Amelyik 46 éves, érett férfi ezt megteszi egy 18 éves tinivel, az nem szereti őszintén."

Egyetértek.

Ha szeretné küldené egyetemre, vagy bárhová ahol fejlődhet, felnőhet, nem pedig cselédjévé tenné.

2019. jan. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy valaki azt mondja, hogy van, attol meg nem lesz valoban közös jovokepuk.
2019. jan. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Apa lánya kapcsolatnak tökéletes.


A 18 éves még tini, a tanulmányai előtt. A 46 éves meg már kicsúszott a reális családalapítási korból.

2019. jan. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
56%
Én amondó vagyok,hogy a kor nem szàmít,de ez azért túl sok.Max 15 év fér bele-nekem- de akkor sem úgy,hogy a làny 18 a pasi meg 33...ha a csaj pl 30,a pasi 45,az akkor OK. Exeim 10 èvvel idősebbek voltak tőlem, de nem működött,részben a korkülönbség miatt.Mostani párom 5 évvel idősebb,és sokkal jobb ez így
2019. jan. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!