Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek huszonéves fiúk a fiatal (huszonéves) férfi- idősebb (negyvenes) nő kapcsolatáról?

Figyelt kérdés
A fb-on jelölt be egy srác, aki kifogástalan külsővel, több diplomával, szuper állással rendelkezik. Teljesen ismeretlenül jelölt be, nyíltan megmondta,hogy a képeim alapján nagyon bejövök Neki. Véletlen volt,hogy visszajelöltem - egy névazonosság miatt.Kérdeztem, de nem mondott indokot arra,hogy miért nem a korosztályában keresgél. Egy nőnél nem lényeg a kora ha jól néz ki- mondta. Mi a véleményetek, volt már valaki hasonló helyzetben, és mi lett a vége?
2016. okt. 28. 17:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó kis kalandot, meg nagy dugásokat vár ,a Milf kategória úgyis divat lett, ki akarja próbálni .Ha neked is elég ennyi akkor hagyd magad :D
2016. okt. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Rizikos a dolog, tùl nagynak talàlom a korkulonbséget. Felébred majd egy nap, hogy gyereket (is) szeretne, s ha nem tudod megadni neki, vagy egyéb indok - amirol nem tehetsz, csak éppen a korkulonbség nem engedi - dobni fog...irom ezt ùgy, hogy az én nejem is 8 évvel idosebb nàlam, ami viszont soha nem volt probléma koztunk. Jol gondold meg. :)
2016. okt. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Áldásom rátok!
2016. okt. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszotokat!Szó sem volt arról,hogy bármi komolyabbat terveznénk, sőt, szégyellem magam, de van egy kapcsolatom, ami ugyan nem együttélős, de hosszú ideje tart és stabilan működő, még véletlenül sem akarom felrúgni.

Viszont megmozgatja a fantáziám egy ilyen lehetőség...

2016. okt. 28. 17:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Az én esetemben, megtanított normálisan szeretkezni.
2016. okt. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Utolsó...gondolom Te fiatal pasiként írod ezt?


Tudjátok, még ez sem biztos,hogy általánosságban így van.Ma egy fiatal csaj bevállalósabb mint egy 40-es.

2016. okt. 28. 17:59
 7/11 anonim ***** válasza:
Es mégis... egy jo negyvenes csodàkat muvelhet. 38 vagyok, amùgy, volt fiatalka is, 40es is. Utobbi mellett szavazok.
2016. okt. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Annyira örülök,hogy ezt mondod! Valahogy nem gondolnám azt,hogy egy negyvenes nő izgatóbban hat egy fiatal pasira mint a hozzá hasonló korú csajszi.
2016. okt. 28. 18:35
 9/11 anonim ***** válasza:

Sajnos az elsőnek igaza van.

Sok kis takony pasi csak szexet akar egy MILF nővel. Anyám is így járt 43 évesen. Elcsavarta a fejét egy huszon nem tudom hány éves pasas. Ígérgetett neki mindenfélét,tette a szépet,mutatta a jó kisfiút közben meg csak a 40-es puncira utazott. Legyél résen! Nem érdemes kisfiúkkal foglalkozni.

2016. okt. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem beszél mellé, és én sem. Eszem ágában sincs Vele semmi komolyabbat tervezni.Viszont azért attól félek,hogy megsebzi a szívem..Ő pedig trallalázva elvonul egy másik csajhoz.
2016. okt. 28. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!