Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit gondoltok egy 20 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok egy 20 éves lány és 33 éves férfi kapcsolatáról?

Figyelt kérdés

Még csak az ismerkedési fázisban vagyunk. Én legelőször megmondtam neki, hogy fiatalabb pasit keresek, de aztán valahogy megtetszett a stílusa, meg ahogyan beszél, nagyon értelmes, vicces, érdeklődő. És állítása szerint komoly barátnőt keres.


Én is komoly lánynak tartom magam, nem szoktam összefeküdni csak úgy senkivel, de sajnos akárkivel ismerkedem, mindenki csak szexet keres, még a 26-27 körüliek is. Szóval gondoltam, esetleg adnék egy esélyt a dolognak.


Ti mit gondoltok?


2016. júl. 18. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
En 21 vagyok, 31 eves pasival, koztunk mukodik. Foleg a fiatalabb fel erettsegetol fugg.
2016. júl. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs vele semmi baj. Az én szüleim között például 15 év korkülönbség van.

Ha jól kijöttük akkor mit számít mások véleménye?

2016. júl. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is működik :) 12 év van köztünk.
2016. júl. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

azt, hogy lol.


amúgy meg kicsit sem érdekel.

2016. júl. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Hát, én nem kezdenék ennyi idős pasival 20 évesen, de ha te igen, akkor csak azt javaslom, hogy legyél résen, és ne hagyd, hogy manipuláljon. Ilyen nagy korkülönbségnél előfordul.
2016. júl. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!