Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeretitek a párotokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretitek a párotokat, mitől más, mint a többi ember?

Figyelt kérdés
Mit szerettek legjobban a párotokban, mi az ami különlegessé teszi? Minden válasznak örülni fogok :)

2019. jan. 14. 16:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%
Mert hosszú idő után ő volt az, aki hajlandó volt szexelni velem.
2019. jan. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%

Mert figyelmes, elfogadta és szereti a lànyomat, mindenben odafigyel rànk, az igényinkre.

De én figyelek rà.

Sőt, a kutyàm is befogadta, igaz az udvaron elfér a kutya. :)

Fantasztikus az àgyban, intelligens, figyelmes.

2019. jan. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
#kutyàmat
2019. jan. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mellette önmagam lehetek, nem kell felvennem semmilyen szerepet(sajnos megfelelési kényszerem van) tudom, hogy olyannak szeret amilyen vagyok, ismeri a hibáimat és azokkal együtt is tud szeretni. Ő is olyan lökött mint én vagyok.
2019. jan. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

Már az első randin valahogy olyan könnyű volt vele beszélgetni, nem éreztem magamon nyomást vagy megfelelési kényszert. Egyszerűen jól éreztem vele magam, egyetlen szavával sem untatott, ami velem előtte még nem fordult elő. A párom előtti randik mind szörnyűek voltak, valahogy nem váltott ki belőlem senki érdeklődést, vonzalmat, mindig úgy éreztem, hogy beszélgetünk, de minek. Untam az egészet.

Aztán ahogy alakult a kapcsolatunk, egyre inkább kinyíltam mellette, egyre jobban megismertük egymást és vele szeretek a világon a legjobban lenni. Szeretem, hogy megbízható, hogy őszinte, mindig fel tud vidítani, tudunk komolyan beszélni és elnevetgélni is. Tudunk és szeretünk is együtt dolgozni. Biztatjuk egymást a céljaink elérésében, mindig bátorít. Az értékrendünk megegyezik, hasonlóan képzeljük el a jövőnket, azonosak a céljaink, bármit megoszthatok vele (és ő is mindig az első, akit hívok, ha valami történt velem) és semmi nem ciki előtte. (De komolyan, már tampont cserélni is láttott. Tudom, fúj...) Más emberekkel kifejezetten tartózkodom az érintésektől, de őt imádom átölelni, odabújni hozzá. Más férfival olyan kínos volt még puszit is adni egymásnak, valahogy nem volt természetes az egész... De a párommal mi sem egyértelműbb annál, mint, hogy csak úgy megsimogatom, adok az arácra egy puszit. Rengeteget jelent, hogy látom rajta, hogy őszintén szeret, hogy mindig keres, mindig hiányzom neki, és nem áll nálam közelebb hozzá senki. Valahogy úgy tudnám megfogalmazni, hogy van egy kis buborék, amiben csak mi vagyunk benne, az a mi kis intim közegünk és oda senki nem jöhet be. Ha rossz napom van, fáradt vagyok, álmos vagyok, csak azt várom, hogy mikor bújhatok végre a karjai közé. Meg persze az sem utolsó, hogy külsőleg is pont olyan, mint amilyet mindig szerettem volna magam mellé, iszonyatosan vonz és nagyon jó a szex is vele.

2019. jan. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%
De jó nektek!Annyira irigylem azokat az embereket, akik szeretik és elfogadják egymást. Ááá, nem is szomorítom tovább magam...
2019. jan. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Milyen jó ezeket olvasni :)
2019. jan. 14. 16:45
 8/16 anonim ***** válasza:
55%
Rendkívül odaadó, mindent megtesz, hogy együtt tudjunk elōrébb haladni és szintet lépni az életben. Laza, vicces, nagyon jó a humora és teljesen elengedhetem magam mellette. Ō az elsō férfi az életemben, aki mellett bátran mutatkozok melegítōben is az utcán, ha csak leszaladunk kutyát sétáltatni, vagy a sarki boltba. Nem érzem, hogy mindig toppon kell legyek mellette teljes cicomában és eddig ilyen nem fordult elō. Büszkén sétál velem, mindenkinek alig várja, hogy bemutasson majd és teljes mértékben támogat, megérti a szorongásom. Elfogad olyannak, amilyen vagyok és ha komolyabb problémáink adódnak, akkor közös erōvel mindig megoldjuk. Szerintem nagyon passzolunk egymáshoz, mindkettōnknek rossz családi háttere volt és egyezik a véleményünk, segít nekem feldolgozni a múltat és én is segítettem neki ebben. Ugyanolyan makacs és független, önfejū természetū, mint én, így a kompromisszumokból adódtak a fō gondok, de ezt is sikerült leküzdeni, mert nem minden fenékig tejfel, ezt beláttuk. Elfogadta a kutyáimat is, amikor nem tudtam vinni magammal az elsōt, ō befogadta és becsülettel vigyázott rá egy ideig, azóta el sem tudja képzelni az életét kutyus nélkül :) Szereti a természetet, megnyugtatja és igyekszik vigyázni is rá, nem szemetel, nem tesz kárt benne. A házasság témát sem erōlteti, errōl is egyezik a véleményünk. Igazából a legszebb, legbecsülendōbb, legkülönlegesebb dolog benne, hogy érezteti velem, hogy megtalálta önmagát mellettem. Csodálatos ember.
2019. jan. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
5-ös! Tökéletes kapcsolat. Hol ismerkedtetek meg?
2019. jan. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%

Attól más hogy évek óta kerestem egy olyan nőt mint ő.

Mindenkiből hiányzott valami.

Aztán a semmiből jött Ő. Elfogadott, szereti az állataim, szeret velem lenni, hűséges, odaadó, nagyon csinos, és nőies. :) És vele végre minden olyan mint amilyennek lennie kell. :))

2019. jan. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!