Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeretitek a párotokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretitek a párotokat, mitől más, mint a többi ember?

Figyelt kérdés
Mit szerettek legjobban a párotokban, mi az ami különlegessé teszi? Minden válasznak örülni fogok :)

2019. jan. 14. 16:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
61%
Majd következő életemben megírom.
2019. jan. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mert elfogad olyannak, amilyen vagyok. Hasonló a humorérzékünk, majdnem mindig baromkodunk. Mindig számíthatok rá és velem szeretné leélni az életét. 11 éve élünk együtt. 35/n
2019. jan. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
80%

Az teszi különlegesség, hogy különleges. :D

Nincs belőle még egy soha nem találkoztam még csak hozzá hasonlóval se. Olyan kettősség van benne amit még nem láttam emberben.

Igazi kemény csaj, aki átrendezi az arcod ha kell de simán elsírja magát egy kisállatos videón. :D

Csinos nőies, magassarkú szokny, smink minden, de simán kereket cserél, fúr, csavaroz, szerel ha kell.

Igazi törtető aki a saját érdekeit igyekszik érvényesíteni de mégis mindig mindent úgy csinál, hogy mindenki másnak is jó legyen. Önzetlenül segít bárkinek.

Társaságban szárnyal, nagyon jól dolgozik emberekkel, akárhova megyünk mindenhol imádják (sajnos a pasik is :D). De egyébként nulla igénye van emberi kapcsolatokra. Ha kitennénk a semmi közepére tök egyedül teljesen jól ellenne magában évekig.

A világ legmakacsabb embere de mégis gond nélkül tudok vele kompromisszumot kötni.

Szerintem kb. bárkit megkaphatna de mégse ismerek nála hűségesebb embert. Rengeteget bántották de mégis annyira tud szeretni.

2019. jan. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#9-es, ez érdekes történet. :) Régóta ismertük egymást látásból, mert a nagyszüleim szomszédja volt, de igazából sosem beszéltünk egymással, mert ő engem beképzeltnek gondolt, én meg őt olyan merevnek, csőlátásúnak. Aztán egyszer a Facebook kidobta őt a "Kit ismerhetek?" fülnél, én meg bejelöltem, hiszen ugye valamennyire ismertem. Ő ezt jelnek vette, hogy tetszik nekem, elhívott randizni, én meg mit veszíthetek alapon belementem. Ott aztán rájöttünk, hogy tévesek voltak a feltételezéseink egymásról. :D

Egyébként nem tökéletes ám a mi kapcsolatunk sem, sajnos mindketten makacsak és önfejűek vagyunk erős akarattal, így emiatt azért össze szoktunk szólalkozni. Az viszont tény, hogy egymásnál jobbat keresve sem találnánk. :)

2019. jan. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
51%

Az teszi különlegessé, hogy ctrl-c, ctrl-v én csak fiúban.

Full egy hullámhosszon vagyunk, olyanok vagyunk mint két tojás, szavak nélkül is megértjük egymást.

Tudja mindig mit akarok nagyon jól ismer engem tisztel, megbecsül és mellette egyszerre érezhetem magam nőnek/családttagnak/legjobb barátnak. Ráadásul bomba külsővel áldotta meg a sors😇


20/N

2019. jan. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Kérlek ne pontozzatok le senkit, mindenkinek szubjektív, hogy mi tetszik a másik emberben! Köszi, hogy írtok, sok boldogságot nektek :)
2019. jan. 14. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!