Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hozzá mennétek a párotokhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzá mennétek a párotokhoz aki nagyon jó ember, közös a céljaitok, ugyanazokat szeretitek csinálni 5 éve együtt vagytok, DE már nem szereted imádod úgy nagyon-nagyon?

Figyelt kérdés

2012. okt. 2. 22:22
1 2
 1/19 intrepid ***** válasza:
45%
Nem.
2012. okt. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%

Ha nem lángoló szerelem, de azért szeretem, akkor igen.


Természetes folyamat, hogy a nagyon-nagyon imádat nem tart évekig. Ahogy olvastam, az kb. 2-3 évig tart.


Hiába a nagy szerelem, ha nincsenek közös célok. Én ahhoz mentem, akit nagyon imádtam, de most már rájöttem, hogy vak voltam.... Hosszú távon nem működött.

2012. okt. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mert a szerelem elmúlik egy idő után, ez normális!

Régóta együtt vagytok, gondolom összecsiszolódtatok már!


Szerintem házasodjatok össze, és örülj, hogy találtál magadnak egy olyan embert aki úgy gondolkodik az életről, mint te, hidd el ez nagyon fontos!


Remélem jól döntesz, sok boldogságot!

2012. okt. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
5 év után már nem lehet olyan lángoló szerelem, mint a kezdeteben. De felválthatja a szeretet. Ez tartósabb és biztosabb alap, mint az imádat meg a lángolás.
2012. okt. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
én hozzáennék,mert valóban,a lángoló szerelem el fog múlni valamikor.és különben is,ha minden passzol,akkor nincs gond
2012. okt. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
én hozzámentem,ennek 6 és fél éve,idén már 13 éve vagyunk együtt.a szerelem nem tart örökké,a szeretet,tisztelet,megbecsülés igen.
2012. okt. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%

Igen. Ezért kell lehetőleg korán, úgy értem 1-3 év után házasodni ha minden okés, mert 5-10 év után már ilyen hülyeségeken gondolkozik az ember és ezért nem lesz sok jó kapcsolatból sem házasság. Mindenki a sírig tartó szerelmet hiszi, de előttem már páran jól leírták a lényeget.


Régen a kényszerházasság nem volt jó dolog, de ha megnézzük, szerintem régebben sem voltak boldogabbak a kapcsolatok mint most. Most meg szabad a választás oszt mégis elbuknak. Sosem fogom megérteni...


Majd szólj ha tökéletesnek érzed magad, kíváncsi vagyok az mikor lesz.

2012. okt. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
igen. Mi az 5. évfordulónkon esküdtünk. Nem is voltam ideges nagyon :) Szeretem a mai napig, de már nem a lángoló szeretettel, de hát nem is ez a fontos, hanem hogy ő kell és más nem.
2012. okt. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
38%
Én is így mentem férjhez,2 hónapja,de nem vagyok valami boldog,az esküvőt már nem akartam lemondani,de lehet jobb lett volna.Nekem is kellene a lángoló szerelem.De viszont nélküle se tudnék élni,hozzám tartozik,és én hozzá.Komolyan nem értem,hogy hogy van ez.Se vele,se nélküle.
2012. okt. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
46%

Nem. Mert ezt a kérdést feltetted, és ha hozzámész pár év, és újra feljön ez a kérdés, utána a tettek mezejére lépsz, keresel egy szeretőt. aztán vége lesz a történetednek.


Ezért ne menj férjhez.Egy házasság nem erről szól.

2012. dec. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!