Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (Tetszik a tanárom)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Tetszik a tanárom)

Figyelt kérdés

Már 3 éve tetszik egy tanár és tudom hogy ebből nem lesz semmi sem,de folyton van egy olyan érzésem ami mégis sugall valamit amit nem tudok hova tenni.Nem tudok csak úgy elmenni mellette, anélkül hogy ne nézzek rá nem hogy elfelejtsem. Nem beszéltem még úgy vele de mégis valami nagyon megfogott benne és folyton rá gondolok. Nagyon tisztelem mint embert és sosem tudnák tenni semmit mert nem akarom bántani és belekavarni az életébe.

(Jóval idősebb nálam)

Ha ennek a sulinak vége nem tudom mit teszek.. aggódom mert a saját korcsoportommal (fiúk) nem tudtam még kapcsolatot alakítani. (Nem volt barátom). Tényleg nem tanácsot kérek mit tegyek hogy legyen valami.

Csak erről nem beszélek senkinek és úgy érzem valamit tennem kell hogy túl legyek ezen...

Ha esetleg valaki járt már így szivesen meghallgatom.

És még azt szeretném megtudni (mert bizonyára tudja hogy felfigyeltem rá és nem közömbös ) hogy ez őt mennyire irritálhatja nem szeretnék neki kellemetlen pillanatokat okozni ha véletlen összefutunk...18L



2019. jan. 14. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Ha meg is próbálod, mindketten repültök, őt máshová se veszik fel...
2019. jan. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mint írtam nem fogok tenni semmit.. az okát is leírtam.
2019. jan. 14. 22:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen egy tanárral, aki kb 4 évig tanított minket.. én csak túlléptem a helyzeten, bár néha kínosan éreztem magam mikor felszólított. Meg próbáltam kerülni a tekintetét órán is meg folyosón is.
2019. jan. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!