Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 25 éves férfi összejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 25 éves férfi összejön egy 35 éves nővel? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Kicsit furcsa lesz a kérdés, de arra lennék kíváncsi, hogy sztereotipikusan mi a vélekedés arról, ha egy 25 éves férfi összejön egy 35 éves nővel? Úgy értem, ilyen leegyszerűsítő, kissé bunkó, húspiaci szemlélet szerint.

Ki jár itt jól?

A pasi menő, mert egy idősebb nőt meghódítani nehezebb, mint egy fiatalt? Vagy inkább lúzer, mert minden épeszű férfi fiatal, hamvas csajra vágyik, és csak jobb híján jön össze egy nála idősebbel?

És a nő szemszögéből? Örüljön, hogy ilyen jó kis fiatal srácot talált, vagy inkább a srác örüljön, hogy egy jó nő szóba áll egy ilyen zöldfülűvel? Vagy a nő perverz alak, hogy ilyen "friss húsra hajt"?

Egyáltalán sokat számít 10 év, vagy nem olyan kirívó?


Egyébként önmagában mindkét fél "jó party" : szép, intelligens, kedves, anyagilag stabil helyzetű.


Mielőtt megkérdezitek, hogy...:

-Te melyik fél vagy?

-Semelyik.

-Akkor mért akarsz beleszólni?

-Nem akarok.

-Ne befolyásoljon mások véleménye!

-Nem befolyásol, csak kíváncsi vagyok.

-Ha szerelem van, úgyse számít a kor!

-Igen, tudom.


Előre is köszi a válaszokat!


2019. jan. 15. 01:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

"Ki jár itt jól?"


Mindkettő jól jár mivel találtak párt.

2019. jan. 15. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
69%

25 eves az pont meg nem oreg hozzam. 25 evesen mar tapasztaltak szexualisan,de mar 17 evesen is.

36/N

2019. jan. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretik egymást, akkor mindketten jól jártak. Ha csak valami hátsó szándékból van valamelyik a kapcsolatban (nem akad más, jobb stb) akkor az illető nem jár jól. De ez minden kapcsolatra igaz.
2019. jan. 15. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
72%
Akkor is feltenned a kérdést, ha a férfi lenne mondjuk 50, a nő meg 30? Akkor fel se merülne, hogy a férfi csak a friss húsra hajt, pedig dehogynem, és a korkülönbség is sok. Nő meg ha 5-10 évvel idősebb a pasinál, akkor már esetleg egy perverz alak. Sok férfi idősebbnek néz ki a koránál, 25 évesen kinéz 30-asnak. Ha nem a neten ismerkednek, ahol kint van az életkor, ki se derül rögtön. Ezt nem ellened szántam kérdező, csak általánosságban szóltam hozzá a kérdéshez.
2019. jan. 15. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
Én csak a magam szemszögéből tudok nyilatkozni, nőként nem mennék bele ilyenbe, zavarna ez a korkülönbség. Meg az a tapasztalatom, hogy hiába tartják magukat érettebbnek a nálam ennyivel fiatalabbak, amikor közlöm, hogy nem, akkor jön a gyerekes "de miért", meg a győzködés, ez meg már nem érettségre vall, hogy nem fogadja el a másik fél döntését.
2019. jan. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
Az én párom 25 (F), én pedig 32 (N). Eddig működik, korához képest elég érett, bár tapasztalom a korkülönbséget is azért. Ő kezdemémyezett anno nálam, én eléggé vonakodtam a korkülönbség miatt, de megkedveltem őt és adtam egy esélyt a dolognak.
2019. jan. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Ennél nagyobb korkülönbséggel voltam kapcsolatban 2 évig és nem emiatt ért véget...

Hidd el, nem számít.


28/F

2019. jan. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
42%

Ha jól megvannak és élvezik az életet együtt, akkor egy darabig jól ellehetnek, de ha akar akár csak az egyikük családot, gyerekeket, akkor bukta az egész. A 35 éves nő már javában benne van a gyerekvállalási korban, a 25 éves férfi meg még bőven nincs.


25/F

2019. jan. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
58%
Férfiként, tapasztalatból mondom, hogy ezzel tényleg csak akkor van gond, ha ahogy a 8. válaszoló is írja, nem tudnak megegyezni a gyerek témában. Igen, nekem is volt olyan kapcsolatom 12+ idősebb nővel, ami ezért ment szét. Ő akarta én soha.
2019. jan. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, jókat írtatok, de én nem is igazán a ti saját véleményetekre lettem volna kíváncsi, hanem a közvélekedésre úgy általában.


Leegyszerűsítve: ha mondjuk én egy 25 éves férfi vagyok, és szeretnék valami nagyon menő barátnőt, akire azt mondják a környezetemben élők, még a primitívebbek, sablonban gondolkodók is, hogy "wow, ez igen!", akkor az lehet-e egy 35 éves nő, vagy ez eleve kizáró ok. (Nőként ugyanígy, csak 25 évessel.)

2019. jan. 15. 17:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!