Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok 30 körüli férfi összejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok 30 körüli férfi összejön 19-22 éves kislányokkal, utánna meg jön a csalódás. Nem veszik észre a problémát?

Figyelt kérdés
Már ez a 3. férfi ismerősöm mostanában aki 29-32 év közötti, és szinte ugyanaz történt vele. Összejöttek ilyen korú egyetemista lányokkal, majd úgy pofára ejtette őket a kiscsaj hogy azt már nekem kellemetlen hallgatni. Hazugságok, többszörös megcsalás, párhuzamos másik kapcsolat titokban, egyik napról a másikra szakítás, eltűnés. Ők meg össze vannak törve, hogy dehát mindent megtettek a lányért, komolyan gondolták vele, ők már szeretnének elköteleződni. Nem veszik észre, hogy ezek a lányok még élni akarnak, és eszükben sincs háziasszonyt meg leendő feleséget játszani? Miért nem keresnek egy minimum 27-28 éves nőt? Akik már szintén kiélték magukat, van egzisztenciájuk, és életreszóló kapcsolatot keresnek? Elismerem szépek ezek a lányok, de azért az említett idősebb korosztály sem látványosan más még külsőre, nem 20 év különbségekről beszélünk.
2019. jan. 5. 17:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%

Hehe

A 18-22 eves csaj meg feszes mindenhol es remelhetoleg nem mentek at nagyon sokan rajta, es ahogy az egyik kollegam mondta kedvesen, a fiatalabb csajok jobban "idomithatoak"


Ezek a tevhitek keringenek ferfikorokben, plusz a legtobb 30 koruli pasi meg mindig 20 eves szinten van.

2019. jan. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
45%
Számomra egyáltalán nem vonzó ez a korosztály. Nagyjából 25 éves korig még minden nő gyerek.
2019. jan. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
54%

1. Nem minden 19-22 éves lány ilyen mentalitású.

2. A haverjaid is elég h..lyék, hogy nem tanulnak a hibájukból. Én nem tudom őket sajnálni.

3. Én 22 voltam, mikor összejöttem a párommal, ő 28 volt akkor. 6 éve együtt vagyunk.

4. Az említett férfiaknak fogalmuk sincs, hogy milyen párt szeretnének maguknak. Nem fogalmazták meg maguknak nagyon pontosan, hogy milyen külső és belső tulajdonságokkal rendelkező párt szeretnének maguknak. Aztán jön a csalódás, de ők nem hibásak, csak is a másik, ha rosszul sül ez el.

2019. jan. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
52%

Férfiismerős (akkor 36) elvált egyszer és hangoztatni kezdte, hogy elege van a korosztálybeli nőkből. 16 évvel fiatalabb barátnője lett, majd elvette. Értelmes, aranyos csaj. Lett két gyerek. Pár év eltelt, lány kijelentette, hogy ő unja ezt a kapcsolatot, kalandozott is. Nem váltak el, de azóta nagyon rossz a kapcsolatuk. A férfi előtte folyamatosan fikázta a korabeli, vagy fiatalabb harmincas nőket.

Működhet persze egy ilyen simán, csak érettebb agyú lány kell.

2019. jan. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
30%
Ahogy "a víz is mindig lefelé folyik,, pl én is képes vagyok beleszeretni az első lányba aki szóbaáll velem 😊
2019. jan. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
4%
Senki sem kötelezi őket, hogy ilyen kis csitriket hajtsanak. Így jártak. Amúgy ne gondold, hogy a 25-30 közötti nők komolyabbak. Meg a nagy fhaszt. Konkrétan beszélgettem neten több 25-30 közötti nővel, egyik sem merte fotóval felvallalni magát, amikor meg találkozóra hívtam, eltűnt mindegyik.
2019. jan. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
3%
Na ez az, hogy 27-28 éves korára kiélte magát a nők nagy része. Ők meg nem nagymamát akarnak párnak. Elég sok 27-30 közti nőt ismerek, aki már kiélte magát. Most már valami biztonságot nyújtó papucsot keresnek párnak.
2019. jan. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
39%
Nem lehet általánosítani. Én 18 voltam, amikor összejöttem az akkor 29 éves férjemmel. 10 éve élünk boldog házasságban, van 2 gyönyörű kislányunk és sosem csaltuk meg egymást, el se gobdolkoztunk azon, hogy be kellene fejezni. Ha ugyanazok a célok, és kb ugyanakkorra tervezik is ezeket, akkor semmit nem számít a kor.
2019. jan. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem nem minden esetben igaz. Sőt, tudom. Ez sztereotípia, általánosítás. Egy 27 éves nő is megcsalhatja, pofára ejtheti őket, valamint a 20 éves lányt is elveheti 3-4 év múlva.

Én 21 éves vagyok, a barátom 29 éves, 3 éve vagyunk együtt. Soha eszembe sem jutott volna még 18 évesen sem, hogy nem éltem ki magam, nem akarom magam lekötni. És minden vágyam, hogy elvegyen, gyereket szüljek neki 5 éven belül. Sokat gondolok a jövőre, beszélni is szeretek erről vele. Egy perc sem volt még, hogy ne ezt akartam volna. Szóval szerintem nem minden a kor, hanem inkább emberfüggő. Egy 27 éves is érezheti azt, hogy nem akar lehorgonyozni, mert ki akarja élni magát.

2019. jan. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
15%

Pl. mert 25 év felett normális csajt kifogni nem egyszerű.

Egyedül legyen, hasonló értékrendje legyen, normálisan gondolkozzon, megbízható legyen. stb.

Szegény ember vízzel főz, ez van.

2019. jan. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!