Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadjam, hogy csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadjam, hogy csak a testem kellett neki, vagy használjam ezt ki?

Figyelt kérdés

(Ekezetek nelkul fogok irni, a gyorsasag erdekeben)


22 eves lany vagyok,eletem elso szerelmi csalodasan egy kulfoldi srac segitett tullendulni(legyen a neve doktor)...

Nyelvtanulas altal ismertem korabbrol. Amikor nagyon a melyponton voltam, irtam neki, hogy atjohetne beszelgetni..nyugalmat adni. Jott is rendszeresen, mindig atolelt es meselt..eldg sokat sirtam elotte.

egy ido utan, kb. A 4.talalkozonal mar meg akart csokolni es tobbet is akart. Allitva, hogy ez jottesz nekem...ezen persze kiakadtam, hogy mondhatja ezt.


Teltek a hetek, megerosodtem..o rgyre surubben keresett, szinte minden nap talalkoztubk, de csak a csokot engedtem neki es az olelest.

Aztan amikor mar kozel 1,5 honap is igy eltelt, eszrevettem, hogy csak a szobamban akart talalkozni. Nem mentem bele, igy nem is talalkoztunk volt, hogy masfel hetig.


Mindig mondogatta, hogy baratok vagyunk, a baratok barmit megtehetnek...es hogy szex mindkettonknek jo lenne, mindketten jolelkuek vagyunk..ne gondolkozzunk ezen.

Ilyeneket mondott.

Nekem ez nagyon nem tetszett, sose ugy allt hozzam, hogy meghoditani akarna, randi vagy valamivel, hanem ezeket a szovegeket mondta...

Persze torodo tipus volt, mikor volt hogy keszitett nekem kajat, hogy elhozhassa a szobamba.


Volt egy buli, ahova az egyik baratjat hivtam el(srac), es unokatestverem. Ezzel a sraccal mar eloben egyszer talalkoztunk,es baratkoztunk. Doktor is eljott egy masik partibol, amit nem akart elotte kihagyni...Az este alatt a baratja tobbszor is tancolt velem...de o nem fejezte ki, hogy ne tetszett volna neki.

Egy lannyal beszelgetett, amikor en indultam haza. Ezutan a baratja felhivott, hogy eljohet e hozzam beszelgetni.... en hulye belementem, mert csalodott voltam, hogy az esten a doktor nem foglalkozott azzal, hogy kivel vagyok, hol vagyok. Ez reszben igaz, de nem fejezte ki, hogy egyutt lennenk... Es a baratjatol infot szerettem volna szerezni, hogy megertsem a viselkedeset..miert olel olyan szorosan a szobamban, miert sugja a fulembe, hogy szeret..ha kozben barhol vagyunk,mintha idegen lennek.


A baratja beprobalkozott, de nem csokoltam meg...de o hozzamert odalent is....ezt nagyon banom, hogy megtortent.



Masnap doktor olyanokat irt nekem, hogy nincs mar ertelme az eletenek...hogy ez megtortent, hogy ott aludt nalam a baratja, es hogy neki megengedtem a testiseget. Irtam neki, hogy nem tortent meg, amire gondol... elmentem hozza, es megtortent vele az elso egyuttletem.

innentol kb 4 napig volt dramamentes minden, majd a szilvesztert kulon toltottuk.

ezutan ismet talalkoztunk, de en ugy ereztem, hogy csak a szex miatt... persze en is elveztem vele,es meg most is elveznem...de hianyoltam, hogy erzelmek nincsenek. Nem beszelunk roluk...mert reszerol valoszinuleg nincsenek.

Annyi biztos, hogy nem itt fog elni Mo-n, megy ki mas orszagokba karriert epiteni...neki ez az elsodleges. Ezzel magyarazta hogy nem akar nagy igeretet tenni nekem...



Sirva talalkoztam veld, o pedig nevetve mondta, hogy az emberek jonnek mennek az eletunkben...

Ebbol az lett, hogy tiltottam mindenhonnan, majd ra egy hetre feloldottam a tiltast, es megkerdezte hogy vagyok....nem valaszoltam ra..azota eltelt 4 nap.



Nem tudom mit tegyek..nejem erzelmeim voltak..vannak is talan. Es persze a szexualis vonzalom is bennemvan...


2019. jan. 15. 04:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Egyiket hülyíted addig a másik aládnyúl...érdekes "szerelmi" élet...
2019. jan. 15. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Biztos nem jött be neki,hogy hagytad a haverja rádnyomuljon.Amúgy igaza van,emberek jönnek mennek.

Már most ki vagy akadva,feleslegesen szívatod magad azzal,hogy belemész valamibe,amit nem akarsz.Aztán elutazik és itt fogsz még jobban szenvedni.

2019. jan. 15. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Igazabol amikor a baratja eljott velunk bulizni, elotte masfel hettel kb mar ugy voltam a doktorral, hogy csak jatszik velem....lemondta a talalkozot, inkabb elment partyba..es olyanokat csinalt, hogy este 11kor irt ram, hogy atjohet e. Sejova mashova nem akart menni...nem is tudtam egesz napja hogy telik..kivel.


Es igen, banom hogy a baratjanak lehetoseget adtam a kozeledesre...de en nem ereztem hogy a doktornak jelentenek barmit is, es az volt bennem, hogy ha o eli a kis boldog mindennapjait, akkor en miert ne ismerkedjek...

2019. jan. 15. 06:11
 4/14 anonim ***** válasza:
Előbb tisztázdle magaddal,hogy mit szeretnèl.Te sem tudod mit akarsz.Ha vele akarsz lenni,mehetsz vele külföldre.Ha nem akarsz tőle semmit,ne edd magad.Amúgy ne vedd sértésnek,de szerintem elástad magad amikor a haverjával voltál
2019. jan. 15. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Igatabol sok reszletet nem irtam le. De pl a buli masnapjan a haverjanak azt mondta, hogy a bulin megismert lannyal megy talalkozora.

En ezt azota sem tudom igy volt e , de aznap velem is talalkozott...


Tudom, hogy hiba volt megadni a baratjanak lehetoseget, mert o annak vette...hiaba en csak egyszeruen csalodott voltan; es a doktorrol akartam vele beszelni...akarmilyen bugyutan is hangzik. Es visszautasitottam a kozeledest. Megis ez annak van mondva, hogy egyutt voltam vele ugy....pedig az igazsag az, hogy nem.

2019. jan. 15. 06:17
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Igazi kavarós tini sztori, egy dimenziós hősökkel.


Attól, hogy akar már 19 is vagy ezt a kavarós, sírós, jatszmazos sztorit bátran feltehetted volna ott, ahova tartozik, mert nagyon nem felnőtt itt mèg senki.

2019. jan. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem ítélkezni akarok,ne értsd félre,kérdező. De nőként mondom neked, jótanács gyanánt, hogy ha azt szeretnéd,hogy komolyan vegyen egy férfi, ennél komolyabban kellene viselkedni. Nyilván,lesz,aki ezt nem értékeli,mert mindig akad,aki csak lyukra játszik. Viszont,aki nyitott egy kapcsolatra,az érteni fog és levágja,hogy mi van.

Ez a felhívom magamhoz beszélgetni, de a csókot engedem,mást nem, közben a havert is felhívom stb szóval ez nem komoly viselkedés. Joggal merül fel a másik félben,hogy most akkor mi is van? Bár ebben a történetben a fiú ugyanannyira komolytalan.

Azt tanácsolnám, hogy gondold át, mit szeretnél és tisztázd ezzel a fiúval. Ha nem juttok közös nevezőre,azt el kell fogadnod sajnos. Legyen tanulság.

Sok sikert!

2019. jan. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt az egeszet azzal rontottad el, hogy hagytad, hogy a baratja ugy erjen hozzad. Ha neked bejott Doktor, honapokig apolgatta a kis lelked es ereztel iranta dolgokat minden teren, akkor ezt miert kellett?

A kulfoldot meg gondolom mar az elejen mondta de sejteni is lehetett. Minek is maradna ebben a csodas orszagban? :D

2019. jan. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy mégcsak nem is érzed a különbséget,hogy összejönni egy másik ,ismeretlen fiúval a doktor helyett, vagy összejönni az egyik közeli haverjával.A doktor se valamelyik barátnődet szemelte ki helyetted.(2)
2019. jan. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igazi dedópelyhet reggeliző nagycsoportos óvoda. Ezért nem kezdek 25 alatti nővel, aki még tanul, buliról bulira jár, Xbe szerelmes, Y smarolja le, és Z teszi be neki. Igen, nalatok csak úgy jönnek-mennek az emberek. 🙂
2019. jan. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!